App Store Google Play

Південмаш отримає щонайменше 50 млн євро інвестицій від чеського концерну

12.08.2020 15:45
Південмаш отримає щонайменше 50 млн євро інвестицій від чеського концерну

Чеський концерн Witkowitz, який спеціалізується на виготовленні машинобудівного обладнання, планує інвестувати в Південмаш щонайменше 50 млн євро для створення на його базі нових виробничих потужностей. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Південмашу.

«Співробітництво з Witkowitz – це ще один міжнародний проєкт для Південмашу, який допоможе створити необхідне навантаження для підприємства та задіяти його виробничий потенціал», – заявив Голова Державного космічного агентства Володимир Усов.

Як повідомляється, основним завданням співробітництва є розбудова нових проєктів з реконструкції залізничних дизельних двигунів та виробництва водневих двигунів. Орієнтовний запуск виробництва планується на кінець 2020 року. До цього часу буде створено три окремі виробничі зони: цех з ремонту колісних пар з обсягом інвестиції до €10 млн євро, цех з ремонту вагонів з обсягом до 2 млн євро і цех з ремонту локомотивів – до 10 млн євро. Крім цього, планують формування торгівельного майданчику авторизованого дилера концерну Witkowitz.

Так, проєкт передбачає довгострокове співробітництво, в результаті якого буде створено авторизовані сервісні центри з обслуговування локомотивів та дизельних двигунів, а також центр з капітального ремонту вагонів та колісних пар. У подальших планах – завод з виробництва устаткування для виготовлення водню і центр з переобладнання локомотивів.

Співробітництво з концерном Witkowitz має стати черговим кроком на шляху пошуку нових можливостей завантажити виробництво, розширити географію виробничої кооперації та отримати доступ на нові для підприємства ринки, відзначив генеральний директор Південмашу Сергій Войт.

«Ми кожного дня працюємо в цьому напрямі і не збираємося зупинятися. Ситуація із завантаженням виробництва ще далека від бажаної», – сказав він.

Як передавав Дніпроград, раніше Верховна Рада України виділила понад два мільярди гривень на погашення боргів Південмашу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...