App Store Google Play

Південмаш отримає щонайменше 50 млн євро інвестицій від чеського концерну

12 Серпня 15:45
Південмаш отримає щонайменше 50 млн євро інвестицій від чеського концерну

Чеський концерн Witkowitz, який спеціалізується на виготовленні машинобудівного обладнання, планує інвестувати в Південмаш щонайменше 50 млн євро для створення на його базі нових виробничих потужностей. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Південмашу.

«Співробітництво з Witkowitz – це ще один міжнародний проєкт для Південмашу, який допоможе створити необхідне навантаження для підприємства та задіяти його виробничий потенціал», – заявив Голова Державного космічного агентства Володимир Усов.

Як повідомляється, основним завданням співробітництва є розбудова нових проєктів з реконструкції залізничних дизельних двигунів та виробництва водневих двигунів. Орієнтовний запуск виробництва планується на кінець 2020 року. До цього часу буде створено три окремі виробничі зони: цех з ремонту колісних пар з обсягом інвестиції до €10 млн євро, цех з ремонту вагонів з обсягом до 2 млн євро і цех з ремонту локомотивів – до 10 млн євро. Крім цього, планують формування торгівельного майданчику авторизованого дилера концерну Witkowitz.

Так, проєкт передбачає довгострокове співробітництво, в результаті якого буде створено авторизовані сервісні центри з обслуговування локомотивів та дизельних двигунів, а також центр з капітального ремонту вагонів та колісних пар. У подальших планах – завод з виробництва устаткування для виготовлення водню і центр з переобладнання локомотивів.

Співробітництво з концерном Witkowitz має стати черговим кроком на шляху пошуку нових можливостей завантажити виробництво, розширити географію виробничої кооперації та отримати доступ на нові для підприємства ринки, відзначив генеральний директор Південмашу Сергій Войт.

«Ми кожного дня працюємо в цьому напрямі і не збираємося зупинятися. Ситуація із завантаженням виробництва ще далека від бажаної», – сказав він.

Як передавав Дніпроград, раніше Верховна Рада України виділила понад два мільярди гривень на погашення боргів Південмашу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....