App Store Google Play

Корбан звинуватив Зеленського в політичному переслідуванні

12 Серпня 19:00
Корбан звинуватив Зеленського в політичному переслідуванні

Підприємець і голова громадської ради Дніпра Геннадій Корбан звинувачує президента Володимира Зеленського в політичному переслідуванні.

Про це Корбан заявив в інтерв'ю #Буквам.

"Очевидно, Зеленський (більше нема кому) дав команду Венедиктовій і Баканову почати потрошити бізнес, який є у мене, моїх друзів", - сказав Корбан. 

За його словами, це сталося після того, як він відмовив у проханні "Слуг", щоб Борис Філатов не йшов на вибори мера в Дніпрі. Про це його просив Юрій Кисіль (нардеп, голова транспортного комітету, який недавно придбав будинок Зеленського).

"І в одну з неділь він мені сам подзвонив і попросив зустрітися. І буквально в прямому сенсі слова - знаєте, це навіть трохи наївно звучало - сказав: "Ми пропонуємо, щоб Філатов не брав участі у виборах". Уявляєте собі таке?", - розповів Корбан.

"Я сказав, що це дуже наївна пропозиція, звучить по-дитячому. Якось навіть несолідно, щоб з вуст народного депутата звучали такі слова. Адже це політична боротьба і це нормально. Ми ж, слава Богу, не в Білорусі живемо. Тому я не зовсім розумію пропозиції. На що він мені відповів, що "якщо так, то ви повинні розуміти, що у вас буде маса проблем, пов'язаних з порушенням кримінальних справ". І ось ці проблеми стали наростати", - поділився бізнесмен деталями розмови.

За його словами, розмова була в середині червня. 

“А ось, починаючи з липня місяця - липень, серпень - йдуть кожен день якісь обшуки. Причому ведуть СБУ (хоча вони і відпираються, але вони супроводжують ці обшуки), Генпрокуратура (я навіть знаю, який заступник Венедиктової курирує це)", - зауважив Корбан.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....