App Store Google Play

Корбан звинуватив Зеленського в політичному переслідуванні

12.08.2020 19:00
Корбан звинуватив Зеленського в політичному переслідуванні

Підприємець і голова громадської ради Дніпра Геннадій Корбан звинувачує президента Володимира Зеленського в політичному переслідуванні.

Про це Корбан заявив в інтерв'ю #Буквам.

"Очевидно, Зеленський (більше нема кому) дав команду Венедиктовій і Баканову почати потрошити бізнес, який є у мене, моїх друзів", - сказав Корбан. 

За його словами, це сталося після того, як він відмовив у проханні "Слуг", щоб Борис Філатов не йшов на вибори мера в Дніпрі. Про це його просив Юрій Кисіль (нардеп, голова транспортного комітету, який недавно придбав будинок Зеленського).

"І в одну з неділь він мені сам подзвонив і попросив зустрітися. І буквально в прямому сенсі слова - знаєте, це навіть трохи наївно звучало - сказав: "Ми пропонуємо, щоб Філатов не брав участі у виборах". Уявляєте собі таке?", - розповів Корбан.

"Я сказав, що це дуже наївна пропозиція, звучить по-дитячому. Якось навіть несолідно, щоб з вуст народного депутата звучали такі слова. Адже це політична боротьба і це нормально. Ми ж, слава Богу, не в Білорусі живемо. Тому я не зовсім розумію пропозиції. На що він мені відповів, що "якщо так, то ви повинні розуміти, що у вас буде маса проблем, пов'язаних з порушенням кримінальних справ". І ось ці проблеми стали наростати", - поділився бізнесмен деталями розмови.

За його словами, розмова була в середині червня. 

“А ось, починаючи з липня місяця - липень, серпень - йдуть кожен день якісь обшуки. Причому ведуть СБУ (хоча вони і відпираються, але вони супроводжують ці обшуки), Генпрокуратура (я навіть знаю, який заступник Венедиктової курирує це)", - зауважив Корбан.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...