App Store Google Play

Дніпрян закликають не закуповувати продукти на стихійних ринках

12.08.2020 17:15
Дніпрян закликають не закуповувати продукти на стихійних ринках

Мешканців Дніпра просять не купувати продукти на непристосованих для продажу стихійних ринках. Відповідний заклик зробив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради Руслан Мороз на своїй сторінці в Facebook, передає Дніпроград.

"Дорогі, шановні дніпряни! Переконливо прошу вас не робити покупки на стихійних ринках! Особливо не раджу купувати з рук м'ясні, молочні вироби, сушені гриби, в'ялену рибу і т.п." - написав Руслан Мороз.

Він також зазначив, що стихійними ринками проводяться рейди, а в деяких випадках на продавців складають адміністративні протоколи:

"Підрозділи Інспекції щодня проводять рейди щодо незаконної вуличної торгівлі, переконують людей переходити працювати в цивілізовані ринки. У найзапущеніших випадках доводиться складати адмінпротоколи. Ситуацію тримаємо під контролем".

Начальник інспекції з питань благоустрою закликав дніпрян не купляти продукти на таких ринках, адже відповідальність за своє здоров'я та здоров'я близьких і рідних лежить на самих громадянах.

"Але і на вас також лежить відповідальність за здоров'я і життя вас і ваших близьких людей! Зекономлені копійки можуть потім обійтися набагато дорожче, враховуючи відсутність санконтроля на подібних точках!" - наголосив Мороз.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...