App Store Google Play

Знищенням штабу РОК та Медіапростору в Дніпрі керував особисто Володимир Богоніс

11 Серпня 17:30
Знищенням штабу РОК та Медіапростору в Дніпрі керував особисто Володимир Богоніс

Злочинні накази про знищення громадської структури «Медіапростір» і штабу Руху опору капітуляції віддавав «найпатріотичніший поліцейський Дніпра», «героїчний ветеран на сторожі закону» Володимир Богоніс.

Про це свідчать копії розпоряджень виданих ним як заступником начальника ГУ НП в Дніпропетровській області, отримані ГО Центр соціальних технологій «Інфопростір».

Як з’ясувалося, саме Богоніс давав розпорядження спецпризначенцям «здійснювати охорону громадського порядку» в районі будівлі «Медіапростору» зокрема  6, 11 та 12 травня, задіюючи для цього не лише патрульних, а й полк особливого призначення Нацполіції.

Що ж відбувалося в ці дати і навіщо потрібні були спецпризначенці на охороні об’єкту, до того вже більш як півтора місяці незаконно захопленого поліцією ж в інтересах керівництва Дніпропетровської обласної ради?

6 травня, наприклад, спецпризначенці силою відтісняли громадських активістів – законних орендарів приміщення, аби знищити символіку Руху опору капітуляції. Комунальники під охороною поліції того дня частково зірвали символіку Руху опору капітуляції у Дніпрі, а частково її заклеїли інформацією, наче у цьому приміщення знаходиться штаб боротьби з Covid-19. При цьому ані тоді, ані пізніше жодного штабу боротьби з інфекцією в приміщенні громадського хабу не знаходилось.

Ба більше, саме того дня підлеглі Святослава Олійника вскочили в неабияку халепу: намагаючись прикрити свої злочинні дії гучними назвами і «благородними цілями», горе-комунальники використали символіку міжнародної організації Червоний хрест, яка пізніше відхрестилася від загарбників з облради і гасел на будівлі громадського хабу.

11 травня поліцейські, один з яких провокував патріотичне зібрання маскою із символікою забороненого в Україні злочинного угрупування поліції «Беркут», перешкоджали акції «Дніпро чинить опір», зокрема не дозволили поновити на флагштоку однієї з ракет зірваний раніше – і також під охороною підлеглих Богоніса – червоного-чорний прапор.

12 ж травня спецпризначенці, виконуючи розпорядження «патріота і ветерана» Богоніса, прикривали вторгнення в приміщення «Медіапростору» кількох працівників обради, а також кількох співробітників поліції, які згодом винесли з номінально опечатаного приміщення кілька пакунків з речами, при цьому не пояснивши свої дії. Насамкінець представники облради під охороною поліції замінили замки у опечатаному приміщенні, незважаючи на протести законних орендарів.

Тож не дивно, що поліція досі не розслідує факти захоплення приміщення та наруги над державними символами, незаконно закриваючи провадження. Адже таким чином слідчі прикривають злочинні дії як власного керівництва, так і дії керівництва обласної ради в особі Святослава Олійника.

Нагадаємо, боротьба Дніпропетровської обласної ради з громадським хабом «Медіапростір» триває з 2019 року. Раніше йому відключили світло, пізніше було зірвано червоно-чорний прапор, а згодом і символіку "Руху Опору Капітуляції".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....