App Store Google Play

Універсальна вакцина Зеленського - асфальт

11.08.2020 18:15
Універсальна вакцина Зеленського - асфальт

«Українцям необхідно чітко роз’яснити правила та особливості карантину. Люди в нас відповідальні, але вони повинні розуміти, до чого їм готуватися, що таке адаптивний карантин. Треба пояснити людям, чому одне місто перебуває у «червоній» зоні, а інші – в «зеленій», – сказав під час селекторної наради Зеленський.

Там же йшлося, що якщо в Україні щодоби фіксуватиметься понад 2 тисячі випадків коронавірусної інфекції, то кількість смертей від неї збільшиться до 40-50 щодня.

А також про очікувану другу хвилю пандемії, хоч в Україні до сих пір не ясно - а що там з першою хвилею.

Хотілося б прибрати в бік емоції, та навіть в наведеній цитаті нахаба Зеленський, який сам неодноразово демонстрував нехтування карантином (небожитель же бо) знову перекладає відповідальність на народ і хоче йому щось "пояснювати". Думається, всім вже "гарант" виглядає несерйозним і смішним.

Та питання не лише в цьому. Ще в червні Верховна Рада перерозподілила гроші із Фонду боротьби з COVID-19 на ремонт і будівництво доріг та інших об’єктів інфраструктури. На ці цілі спрямували 35 мільярдів гривень.

І зрозуміло з якою метою - владі потрібен передвиборчий піар перед місцевими виборами. До того ж, будівництво доріг - неслаба така годівничка, на якому зручно заробляти на відкатах.

І, о диво, - за словами екс-міністра інфраструктури Омеляна вартість будівництва доріг при Зеленському у 2,5 рази вища, ніж при Порошенку.

Словом, дорогі українці! Давайте "поясню" замість Зеленського.

Влада пропіарилася на коронавірусі і запилила кілька класних відосиків. Судячи з усього непогано прибарахлилася і на масках, і на дорогах.

Когось з вас оштрафували. Хтось помер. Тести ви робите власним коштом. Лікарі системно хворіють.

МОЗ не закуповує ШВЛ, захисні костюми надходили в першу чергу від благодійників, а потім вже й від держави.

А листівочка лікарям від "першої леді" вінчає всю цю картину маслом.

Кількість хворих зростає, а влада повністю втратила контроль над ситуацією.

Гроші у спеціалізованому фонді вже закінчились.

Лікуватись і профілактуватись, судячи з усього, нам запропонують асфальтом з новозбудованих доріг. І їсти його ж, під час другого етапу жорсткого карантину. Бо іншого методу боротьби з коронавірусом в арсеналі на Банковій просто не існує.

Site

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...