App Store Google Play

У Дніпрі маслоекстраційний завод "Потоки" встановить нові фільтри очищення повітря

10.08.2020 20:00
У Дніпрі маслоекстраційний завод "Потоки" встановить нові фільтри очищення повітря

10 серпня Дніпровська міська рада підписала меморандум з керівництвом маслоекстраційного заводу "Потоки". Він передбачає встановлення фільтрів тонкого очищення повітря заводом задля збереження екології. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

"Ми скріплюємо цей меморандум своїми підписами – міський голова, директор підприємства, депутати міської ради та представники мікрорайону. Чекаємо на встановлення фільтрів. Лише власним авторитетом  як лідера територіальної громади мені вдалося вмотивувати підприємство піти назустріч. Також це сталося завдяки активності депутатів і місцевих мешканців. Доки центральна влада не передасть місцевому самоврядуванню не лише в Дніпрі, а й по всій країні  права на здійснення екологічного контролю, ця проблема в Україні не зрушить з мертвої точки. Керівництво підприємства і власники пішли нам назустріч і погодилися до 15 жовтня встановити фільтри тонкого очищення повітря для того, щоб поліпшити екологічну ситуацію", - зазначив Борис Філатов.

Як зазначив директор заводу Євген Яровий, питання встановлення нових фільтрів вже обговорювалось раніше, тому було прийнято рішення закріпити домовленість у меморандумі:

"Питання екології важливе. Ми опрацьовуємо його давно. Меморандумом ми закріплюємо, що буде встановлення фільтрів, котрі дозволять доочистити викиди", - додав директор підприємства "Потоки" Євген Яровий.

Як відомо, раніше мешканці Індустріального району, зокрема, вулиць Батумської, Гулі Корольової, Калнишевського і частини проспекту Слобожанського неодноразово скаржилися на шум і викиди підприємства. Після перемовин за участі міської влади та спільної зустрічі наприкінці минулого місяця було укладено домовленість про екологічне переоснащення підприємства.

В свою чергу Борис Філатов повідомив, що місцеве самоуправління немає повноважень врегульовувати такі питання, тому даний меморандум - заслуга небайдужих громадян і активістів:

"Дякую всім вам, небайдужим громадянам, котрі писали петиції, організовували мітинги і пікети, перекривали дороги для того, щоб примусити власників заводу припинити отруювати атмосферу. Квоти і дозволи на викиди видають київські та обласні чиновники, а ми дихаємо цією гидотою у себе на місцях. Знайте, що в міських голів і місцевих рад немає законних повноважень впливати на цей процес", - наголосив Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...