App Store Google Play

У Дніпрі маслоекстраційний завод "Потоки" встановить нові фільтри очищення повітря

10 Серпня 20:00
У Дніпрі маслоекстраційний завод "Потоки" встановить нові фільтри очищення повітря

10 серпня Дніпровська міська рада підписала меморандум з керівництвом маслоекстраційного заводу "Потоки". Він передбачає встановлення фільтрів тонкого очищення повітря заводом задля збереження екології. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

"Ми скріплюємо цей меморандум своїми підписами – міський голова, директор підприємства, депутати міської ради та представники мікрорайону. Чекаємо на встановлення фільтрів. Лише власним авторитетом  як лідера територіальної громади мені вдалося вмотивувати підприємство піти назустріч. Також це сталося завдяки активності депутатів і місцевих мешканців. Доки центральна влада не передасть місцевому самоврядуванню не лише в Дніпрі, а й по всій країні  права на здійснення екологічного контролю, ця проблема в Україні не зрушить з мертвої точки. Керівництво підприємства і власники пішли нам назустріч і погодилися до 15 жовтня встановити фільтри тонкого очищення повітря для того, щоб поліпшити екологічну ситуацію", - зазначив Борис Філатов.

Як зазначив директор заводу Євген Яровий, питання встановлення нових фільтрів вже обговорювалось раніше, тому було прийнято рішення закріпити домовленість у меморандумі:

"Питання екології важливе. Ми опрацьовуємо його давно. Меморандумом ми закріплюємо, що буде встановлення фільтрів, котрі дозволять доочистити викиди", - додав директор підприємства "Потоки" Євген Яровий.

Як відомо, раніше мешканці Індустріального району, зокрема, вулиць Батумської, Гулі Корольової, Калнишевського і частини проспекту Слобожанського неодноразово скаржилися на шум і викиди підприємства. Після перемовин за участі міської влади та спільної зустрічі наприкінці минулого місяця було укладено домовленість про екологічне переоснащення підприємства.

В свою чергу Борис Філатов повідомив, що місцеве самоуправління немає повноважень врегульовувати такі питання, тому даний меморандум - заслуга небайдужих громадян і активістів:

"Дякую всім вам, небайдужим громадянам, котрі писали петиції, організовували мітинги і пікети, перекривали дороги для того, щоб примусити власників заводу припинити отруювати атмосферу. Квоти і дозволи на викиди видають київські та обласні чиновники, а ми дихаємо цією гидотою у себе на місцях. Знайте, що в міських голів і місцевих рад немає законних повноважень впливати на цей процес", - наголосив Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....