App Store Google Play

«Південмаш» відписав 96 мільйонів на електромонтажні пристрої для ракети «Антарес»

09.08.2020 16:00
«Південмаш» відписав 96 мільйонів на електромонтажні пристрої для ракети «Антарес»

ДП «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» 3 липня уклало дві угоди про закупівлю електромонтажних пристроїв на загальну суму 96,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає Дніпроград з посиланням на Наші гроші.

Відтак, до кінця 2025 року, тобто протягом 4,5 років на умовах CPT Дніпро ТОВ «Виробниче підприємство «Промелектронкомплект» поставить 50 тис вилок, розеток, перемикачів та іншої апаратури для комутації на 60,00 млн грн., а ПрАТ «Промавтоматика» – 30 тис на 36,00 млн грн. Ціни та інші деталі замовлення невідомі, бо договір не оприлюднили.

Ці пристрої потрібні для виготовлення заводом «Південмаш» основної конструкції першого ступеня ракети-носія «Antares» (раніше – «Taurus II»), головним розробником якої є американська компанія «Northrop Grumman Innovation System» (колишня «Orbital Sciences Corporation»). Ракета призначена для доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію.

Створена в квітні 2019 року столична фірма «ВП «Промелектронкомплект» належить харків’янам Євгену Руденку та Олегу Чеботарьову, а її директором є Віктор Буванов.

Зареєстрована разом із Євгеном Руденком Світлана Руденко володіла однойменним ТОВ «Промелектронкомплект» разом із Євгеном Лаптієм, яким керував Віктор Буванов. Однак згодом цю компанію переоформили на нового директора Наталію Кобозєву з Харкова.

Олег Чеботарьов також володіє ТОВ «Харпіс» одноосібно і ТОВ «Спеціальне конструкторське бюро двигунобудування» разом із тим же Євгеном Лаптієм.

Нині єдиним акціонером харківської «Промавтоматики» є директорка фірми Наталія Войтова. До 2017 року фірмою володіло російське ЗАТ «Промислові технології», а її кінцевими бенефіціарами через нього в держреєстрі значились росіяни Валерій та Олексій Шадріни. Ще раніше «Промавтоматикою» керувала Світлана Василівна Руденко. Особа з такими ПІБ була співвласницею вищезгаданого ТОВ «Промелектронкомплект».

Наразі завод «Південмаш» входить до сфери управління Державного космічного агентства України (ДКАУ), котре зараз очолює Володимир Усов. Його попередником в ДКАУ був колишній гендиректор ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» Павло Дегтяренко. А перед тим головою агентства був Любомир Сабадош, помічник колишнього члена Колегії ДКАУ тепер уже екс-нардепа Андрія Тетерука («Народний фронт»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...