App Store Google Play

«Південмаш» відписав 96 мільйонів на електромонтажні пристрої для ракети «Антарес»

9 Серпня 16:00
«Південмаш» відписав 96 мільйонів на електромонтажні пристрої для ракети «Антарес»

ДП «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» 3 липня уклало дві угоди про закупівлю електромонтажних пристроїв на загальну суму 96,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає Дніпроград з посиланням на Наші гроші.

Відтак, до кінця 2025 року, тобто протягом 4,5 років на умовах CPT Дніпро ТОВ «Виробниче підприємство «Промелектронкомплект» поставить 50 тис вилок, розеток, перемикачів та іншої апаратури для комутації на 60,00 млн грн., а ПрАТ «Промавтоматика» – 30 тис на 36,00 млн грн. Ціни та інші деталі замовлення невідомі, бо договір не оприлюднили.

Ці пристрої потрібні для виготовлення заводом «Південмаш» основної конструкції першого ступеня ракети-носія «Antares» (раніше – «Taurus II»), головним розробником якої є американська компанія «Northrop Grumman Innovation System» (колишня «Orbital Sciences Corporation»). Ракета призначена для доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію.

Створена в квітні 2019 року столична фірма «ВП «Промелектронкомплект» належить харків’янам Євгену Руденку та Олегу Чеботарьову, а її директором є Віктор Буванов.

Зареєстрована разом із Євгеном Руденком Світлана Руденко володіла однойменним ТОВ «Промелектронкомплект» разом із Євгеном Лаптієм, яким керував Віктор Буванов. Однак згодом цю компанію переоформили на нового директора Наталію Кобозєву з Харкова.

Олег Чеботарьов також володіє ТОВ «Харпіс» одноосібно і ТОВ «Спеціальне конструкторське бюро двигунобудування» разом із тим же Євгеном Лаптієм.

Нині єдиним акціонером харківської «Промавтоматики» є директорка фірми Наталія Войтова. До 2017 року фірмою володіло російське ЗАТ «Промислові технології», а її кінцевими бенефіціарами через нього в держреєстрі значились росіяни Валерій та Олексій Шадріни. Ще раніше «Промавтоматикою» керувала Світлана Василівна Руденко. Особа з такими ПІБ була співвласницею вищезгаданого ТОВ «Промелектронкомплект».

Наразі завод «Південмаш» входить до сфери управління Державного космічного агентства України (ДКАУ), котре зараз очолює Володимир Усов. Його попередником в ДКАУ був колишній гендиректор ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» Павло Дегтяренко. А перед тим головою агентства був Любомир Сабадош, помічник колишнього члена Колегії ДКАУ тепер уже екс-нардепа Андрія Тетерука («Народний фронт»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....