App Store Google Play

У Дніпрі створять поштову марку, присвячену Олександру Полю

7 Серпня 11:00
У Дніпрі створять поштову марку, присвячену Олександру Полю

6 серпня в Дніпрі в бібліотеці української діаспори ім. Дж. Маккейна відбулася нарада філателістів із представниками мерії. Темою зустрічі став намір створити та випустити поштову марку, присвячену життю та діяльності видатного міського діяча Олександра Миколайовича Поля. Це один із низки заходів, які реалізуються в місті в рамках програми «Рік Олександра Поля», передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

«Створення та випуск поштової марки виявляється непростою справою. Проте, це один з небагатьох, але важливих заходів візуальної популяризації образу Олександра Поля, який до того ж буде максимально конкретизованим. Тобто люди бачитимуть зображення конкретної постаті  з певними рисами обличчя, біографічними фактами, заслугами перед містом», - наголосив директор комунального підприємства «Етнографічні парки» Дмитро Каюк.

У ході обговорення було визначено, що варто випустити спеціальний набір: поштову марку, конверт, листівку та каше. Над їхнім оформленням мають працювати художники.

«Особливих правил у  створенні марки не існує, все залежить від бачення художників та інших людей, які братимуть участь у цьому процесі. Однак, чим більш "поштово", скажімо так, це буде зроблено, тим цікавіше і цінніше для філателістів та всіх, кому ця тема не байдужа», - зазначив філателіст Андрій Торбін.

Планується, що частина виготовлених матеріалів розповсюджуватиметься безпосередньо поштою, а частину у  вигляді подарункових наборів вручатимуть переможцям різноманітних конкурсів та змагань, заслуженим митцям тощо. 

«Популяризувати значущі постаті нашого міста через філателістичний матеріал - чудова  ініціатива з боку міської влади. Це ненав’язливий, але дієвий спосіб донести людям інформацію. Більше того,  пошта наразі активно працює, і конверти із зображенням Олександра Поля та інформацією про нього можуть розлетітися  дуже швидко, у тому числі, й за кордон», - наголосив виконуючий обов’язки голови Дніпровської обласної організації асоціації філателістів України Ігор Сичов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....