App Store Google Play

Освітяни Бондаренка замовили шкільних автобусів Еталон на 59 мільйонів гривень

6 Серпня 11:00
Освітяни Бондаренка замовили шкільних автобусів Еталон на 59 мільйонів гривень

Департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА 31 липня за результатами тендеру замовив ТОВ «Торговий дім «Еталон Авто» автобусів на 58,90 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає Дніпроград з посиланням на Наші гроші.

Так, до 31 серпня, тобто за місяць, у Дніпро поставлять 32 шкільні автобуси Еталон А08116Ш-0000021 Євро 5 на 30 місць у виконанні 3 для перевезення школярів молодших, середніх та старших класів виробництва ТОВ «Чернігівський автозавод» по 1,84 млн грн.

У відкритих джерелах автобуси Еталон А08116Ш-0000020/21 (останні дві цифри в назві означають тип залежної передньої підвіски) зараз на 2-4% дорожчі – 1,81-1,85 млн грн.

В свою чергу Миколаївська облрада у травні замовляла автобуси Еталон А08116Ш-0000021 іншій фірмі трохи дорожче – по 1,92 млн грн., а Львівська ОДА у квітні цій фірмі трохи дешевше – 1,82 млн грн.

Автобуси, які мають бути виготовлені не раніше 2020 року, оплатять протягом місяця після їхньої поставки. Гарантійний строк становить два роки або 100 тис км пробігу.

Ціна угоди всього на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 59,29 млн грн.

Засновником «ТД «Еталон Авто» є ТОВ «Бодмін-Україна», яке належить Володимиру Бутку, ТОВ «Логістичний центр І «Еталон», ТОВ «Кирайн» і компанії «Bodmin AG» (Швейцарія) швейцарця Петера Швотцера. Фірмою «ЛЦІ «Еталон» володіє той же Бутко, а «Кирайн» записано на того ж Бутка, «ЛЦІ «Еталон», «Bodmin AG» і «Бодмін-Україна».

А «Чернігівський автозавод» належить «Bodmin AG», «Бодмін-Україна» та ТОВ «ЛЦ «Еталон». Ще «Кирайн» і «Bodmin AG» володіють ПрАТ «Бориспільский автозавод».

Єдиним конкурентом було ПП «Автомобільна компанія «Укравтоснаб» з автобусами Ataman D093S2. Харківська фірма-суперник належить Сергію Волошенюку, а керує нею Олександр Зезюлін. Раніше Олександр Зезюлін володів однойменним ПП «Укравтоснаб», доки засновницею фірми не стала Ольга Волошенюк – імовірна мати Сергія Волошенюка, прописана з ним за однією адресою. Крім того, його дружина Ірина Волошенюк відома як заступниця начальника управління Головного управління ДПС у Харківській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....