App Store Google Play

На Дніпропетровщині через брак коштів закрили чергову школу

05.08.2020 16:00
На Дніпропетровщині через брак коштів закрили чергову школу

Середню школу в селищі Новоселівка Великомихайлівської ОТГ Покровського району закрили через припинення фінансування. Про це стало відомо з сюжету ДніпроTV, передає Дніпроград.

Так, попри нестачу коштів від влади минулого року місцеві мешканці власноруч відремонтували приміщення будівлі. За власний кошт батьки та вчителі полагодили стіни і стелю, придбали для школи сучасне обладнання та встановили нову котельню. Проте з 1 вересня поточного року двері школи так і залишаться зачиненими.

"Ми не гідні закриття, тому що є робота у людей, є навчання у дітей. Діти мало підвозяться, але нас ніхто не послухав. Кошти або субвенція виділяються державою на утримання. Але сказали, що в сільраді не вистачає коштів на нашу школу", - зазначила пані Олена, вчителька, що працює в школі вже понад 20 років.

Відтак, вчителі навчального закладу ризикують залишитись безробітними, оскільки вакантні місця в інших школах критично обмежені. Окрім пані Олени ще 12 вчителів наразі залишаться без роботи.

Також з'явились незручності для самих школярів: їх більше півсотні переводять у школу в селищі Великомихайлівка, що знаходиться в понад 10 кілометрах від Новоселівки. Тому учні мають витрачати мінімум годину на дорогу розбитими дорогами в один бік шкільним автобусом, що був придбаний сільрадою.

Зазначається, що дорога між селищами знаходиться на балансі департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

Також повідомляється, що фінансування школи ДніпроОДА припинила ще в 2019 році. Деякі гроші на оплату праці персоналу залишились в сільраді, проте їх вистачило ненадовго. 

Як повідомлялось раніше, ДніпроОДА в школі на Дніпропетровщині за 27 млн гривень "забула" побудувати котельню.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...