App Store Google Play

Держава втрачає авторитет

5 Серпня 14:00
Держава втрачає авторитет

Демарш місцевої влади Тернополя і Луцька, а згодом і Львова, які відмовилися запроваджувати обмеження у зв'язку з віднесенням цих територій до "червоної" або "помаранчевої" коронавірусних зон, є ще одним дзвіночком. Чи - дзвоном по нинішній владі.

Зеленський і його оточення обрали доволі дивний стиль спілкування з місцевим самоврядуванням - "я начальник, ти - дурак". І це після кількох років децентралізації, коли на місцях, в цілому, відчули, що таке повноваження забезпечені ресурсами. Але вже протягом року "вниз" спускають усю відповідальність, позбавляють коштів (достатньо згадати останні зміни до держбюджету), та ще й розсилають тупі директиви. Собі залишаючи виключно PR. Совок у чистому вигляді.

Ще й відбувається це на тлі "велюрових" слуг, неефективності МОЗ, в якому працює вже третій керівник, а попередніх двох не кожен згадає по прізвищах. На тлі проваленої боротьби з пандемією, яка по суті у виконанні влади звелася до штрафування плавців у Гідропарку. А от щодо питання тестів, захисту медиків, підтримки малого бізнесу - ніт, тут зеро. І жодними відеороликами президента цю безпорадність і непрофесіоналізм не прикрити. Та хоч відосиків стало менше - і на тому спасибі.

Центральній владі, персонально Зеленському з місць вже не вперше пролунав жорсткий відлуп. Можливо, скоро стане модним серед мерів записувати відеозвернення до Києва - справа міського голови Черкас, як бачимо, живе.

Та це означає падіння авторитету не когось персонально, а держави як такої. І це та ситуація, в якій ми опинилися вже зараз.

Втім, у чому можна віддати належне Зеленському, так це в його послідовності - те саме відбувається майже за усіма напрямками - від міжнародки до роботи правоохоронців.

Йому не просто не вірять. Він вже втрачає рештки поваги.

site

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....