App Store Google Play

В Україні та Дніпрі навчатимуть, як протидіяти катуванням

4 Серпня 15:00
В Україні та Дніпрі навчатимуть, як протидіяти катуванням

"Форпост", ПГ "СІЧ" та DIGNITY – Danish Institute Against Torture проведуть онлайн-тренінги, на яких навчатимуть фахівців, які протидіють катуванням. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Форпост.

Фахівці, які зацікавлені ознайомитися із принципами Стамбульського протоколу та використовувати їх у своїй подальшій роботі, запрошуються до участі у тренінгах. Взяти участь у навчанні запрошуються юристи, лікарі, психологи, журналісти, соціальні працівники.

«Тренінги відбудуться в режимі онлайн, тож взяти участь в них матиме змогу кожен. Прямі трансляції будуть проводитися ввечері аби учасникам було зручно їх слухати. Окремо усі лекції будуть викладатися у записі аби ті, хто з якихось причин не зміг бути онлайн, переглянув їх та отримав необхідні знання»», – зазначив менеджер з адвокації «Форпосту» Антон Мороз.

Подати заявку на участь у тренінгу можна за посиланням.

Важливо відзначити, що учасники пройдуть попередній відбір за принципом професійної відповідності та максимальної дотичності до проблеми. Проведення тренінгів заплановано у перші два тижні вересня.

У свою чергу директор Правозахисної Групи «СІЧ» Дмитро Рева відзначив, що проблема катувань в Україні стоїть дуже гостро, адже за оцінками правозахисників кількість постраждалих досягає не менше 50 000 осіб.

«Незважаючи на те, що за оцінками правозахисників в Україні щорічно не менше 50 000 осіб стають жертвами катувань та жорстокого поводження, прокуратура передає до суду близько 200 справ по статті 127 Кримінального кодексу. І з них лише близько двох десятків завершується вироками. На жаль, це є динамікою останніх років. Це вказує на те, що Україна не справляється з ефективним розслідуванням тортур», – наголосив Дмитро Рева.

Саме Керівництво з ефективного розслідування та документування тортур та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання (Стамбульський протокол) в майбутньому може стати одним із інструментів для зміни ситуації на краще.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....