App Store Google Play

В Україні та Дніпрі навчатимуть, як протидіяти катуванням

04.08.2020 15:00
В Україні та Дніпрі навчатимуть, як протидіяти катуванням

"Форпост", ПГ "СІЧ" та DIGNITY – Danish Institute Against Torture проведуть онлайн-тренінги, на яких навчатимуть фахівців, які протидіють катуванням. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Форпост.

Фахівці, які зацікавлені ознайомитися із принципами Стамбульського протоколу та використовувати їх у своїй подальшій роботі, запрошуються до участі у тренінгах. Взяти участь у навчанні запрошуються юристи, лікарі, психологи, журналісти, соціальні працівники.

«Тренінги відбудуться в режимі онлайн, тож взяти участь в них матиме змогу кожен. Прямі трансляції будуть проводитися ввечері аби учасникам було зручно їх слухати. Окремо усі лекції будуть викладатися у записі аби ті, хто з якихось причин не зміг бути онлайн, переглянув їх та отримав необхідні знання»», – зазначив менеджер з адвокації «Форпосту» Антон Мороз.

Подати заявку на участь у тренінгу можна за посиланням.

Важливо відзначити, що учасники пройдуть попередній відбір за принципом професійної відповідності та максимальної дотичності до проблеми. Проведення тренінгів заплановано у перші два тижні вересня.

У свою чергу директор Правозахисної Групи «СІЧ» Дмитро Рева відзначив, що проблема катувань в Україні стоїть дуже гостро, адже за оцінками правозахисників кількість постраждалих досягає не менше 50 000 осіб.

«Незважаючи на те, що за оцінками правозахисників в Україні щорічно не менше 50 000 осіб стають жертвами катувань та жорстокого поводження, прокуратура передає до суду близько 200 справ по статті 127 Кримінального кодексу. І з них лише близько двох десятків завершується вироками. На жаль, це є динамікою останніх років. Це вказує на те, що Україна не справляється з ефективним розслідуванням тортур», – наголосив Дмитро Рева.

Саме Керівництво з ефективного розслідування та документування тортур та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання (Стамбульський протокол) в майбутньому може стати одним із інструментів для зміни ситуації на краще.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...