App Store Google Play

Безпечний дорожній рух: у Дніпрі встановлюють нові світлофори, острівки безпеки та колесовідбійні бруси

3 Серпня 17:00
Безпечний дорожній рух: у Дніпрі встановлюють нові світлофори, острівки безпеки та колесовідбійні бруси

У Дніпрі системно вирішується питання безпеки дорожнього руху як для водіїв, так і для пішоходів. Серед нововведень останніх років: острівки безпеки, колесовідбійні бруси та сучасні світлофорні об’єкти, обладнані LED-стрічками та підсвіткою пішохідного переходу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

«Вперше у Дніпрі світлофорний об’єкт обладнали острівцем безпеки в 2018 році на вул. Набережна Перемоги, 1-Н. Зараз їх встановлюють на всіх світлофорних об’єктах, які будуються з нуля, або на яких роблять капітальну реконструкцію. Наразі острівок безпеки облаштовують на світлофорному об’єкті біля державного цирку. Також до 2016 року дорожня розмітка наносилася звичайною фарбою, була недовговічною. З 2016 року в Дніпрі вперше дорожню розмітку почали наносити холодним двокомпонентним пластиком, гарантійний термін експлуатації якого 3 роки. Зараз більше ніж на 13 вулицях розмітку нанесено пластиком», - розповів головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

Він також зазначив, що встановлення колесовідбійного брусу європейського зразка вже попередило майже десяток ДТП з виїздом на зустрічну смугу. Вперше брус з’явився в місті минулого року – в 2019-му облаштовано понад 5 км по вул. Набережній Заводській. Протягом 2020-го на дорогах Дніпра з інтенсивним рухом заплановано встановити ще 8,5 км таких конструкцій, більшість робіт вже виконано.

Як зазначає представник спільноти Urban Dnipro Руслан Ширінов, завдання міської влади - вводити превентивні заходи для убезпечення міського простору:

«Впродовж останніх трьох років у місті з’явилося більше 20 острівців безпеки, хоча до цього їх у місті не було взагалі. Це не лише фізично убезпечує рух, а ще й психологічно пішоходам комфортніше переходити дорогу. Життя та здоров’я людей і водіїв, і пішоходів – це найвища цінність».

Зокрема, на перехресті Запорізького шосе та вул. Шинної світлофорний об’єкт обладнано LED-стрічками, які дублюють сигнал світлофора, дорожня розмітка нанесена холодним пластиком та підсвічується ввечері лампами, встановлено острівки безпеки та колесовідбійний брус.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....