App Store Google Play

В Офісі президента хочуть, щоб Україна провела Олімпійські ігри

31.07.2020 17:00
В Офісі президента хочуть, щоб Україна провела Олімпійські ігри

Україна планує взяти участь у конкурсі на проведення Олімпійських ігор 2028 чи 2030 року. Про це заявив Андрій Єрмак, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу Офісу президента.

За його словами, Офіс президента разом з Національним олімпійським комітетом зараз працюють над питанням приїзду в Україну голови Міжнародного олімпійського комітету. Таке доручення ОП дав президент Володимир Зеленський.

Єрмак вважає, що це добра нагода показати, як Україна готується до того, щоб стати учасником конкурсу на проведення Олімпійських ігор.

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт наголосив, що це дало б «значний поштовх розвитку масового спорту і спорту вищих досягнень, зокрема його зимових видів».

У Зеленського вже не вперше заявляють про наміри боротися за участь України на проведення Олімпіади. Торік президент вже про це заявляв: «Нам потрібен певний план, що ми, скажімо, готові за 3—4 роки все побудувати, тоді можемо бути в черзі та прийняти Олімпіаду. Ми повинні бути амбітними».

Також минулого року президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь і Україна могли б подати спільну заявку на проведення Олімпійських ігор.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...