App Store Google Play

У Дніпрі жінка з газовим балоном напала на підлітків, які гуляли біля під'їзду

30.07.2020 19:00
У Дніпрі жінка з газовим балоном напала на підлітків, які гуляли біля під'їзду

У Дніпрі жінка з газовим балоном напала на школярів, що гуляли біля під'їзду п'ятиповерхівки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ТСН.

Так, жінка вимагала від підлітків цілковитої тиші о 19 годині вечора. До потерпілих підлітків довелося викликати "швидку". Батьки вимагають покарати кривдницю, що вдалася до такого "виховання". Проте жінка одразу після газової атаки переховується і від поліції, і від сусідів.

Біля квітника підлітки збиралися чи не щодня. Жінка дала їм 5 хвилин, аби забратися геть. А потім вже з газовим балончиком змусила не піти, а втекти, та ще й зі сльозами. Батьки викликали "швидку" та після огляду дітей відпустили додому. Попри промивання, очі пекли до самого ранку, каже 13-річна Ангеліна. Вона тепер гуляє подалі від місця нападу.

За спогадами постраждалої Ангеліни Голік, підлітки просто сиділи на лавочках, коли з під'їзду вийшла жінка і сказала підліткам йти геть. А невдовзі повернулася.

"Почала бризкати нам балончиком. Сказала: "Ви вже тут сидите 15 хвилин, чого ви сидите?". Дуже прикро, що вона не за що бризкала. Ми нічого поганого не робили. Ми просто сиділи. Просто спілкувалися, як діти і все", - каже дівчина.

Пенсіонерки, що живуть поруч,не виправдовують нападницю, проте визнають: порушники тиші дратують.

"Вони самі заробили. Кричать так, що спати неможливо, тиск піднімається. Клянуся. Йдіть, сідайте або в парк, або за школу, чого ви тут старим заважаєте?", - каже жінка.

Але якби й дійсно шуміли, є цивілізовані методи добитися тиші, обурюються інші.

"Вона не мала права це робити. Вона повинна була викликати поліцію, якщо діти шуміли. До батьків могла звернутися", - вважає бабуся постраждалої Тетяна Сегидин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...