App Store Google Play

Борис Філатов звинуватив Нацполіцію в потуранні пиятикам та хуліганам

30.07.2020 08:00
Борис Філатов звинуватив Нацполіцію в потуранні пиятикам та хуліганам

Міський голова Дніпра Борис Філатов звинуватив поліцейських в окупації Європейської площі людьми "з низькою соціальною відповідальністю". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передає Дніпроград.

"Останнім часом, на жаль, з потурання поліції, Європейський бульвар окупували особи, скажімо так, з низькою соціальною відповідальністю, які ошиваються там цілодобово, розпивають спиртні напої, ночують в сусідніх під'їздах, не дають спокою громадянам. А у місцевого самоврядування немає силових повноважень. Особливо, на затримання хуліганів і алкашів", - написав Філатов.

Він прокоментував випадок із побиттям жінки на Європейській площі, зазначивши, що нападник був блискавично затриманий, проте потерпіла відмовилась писати на нього заяву в поліцію. Виявилось, що кривдник - співмешканець побитої жінки.

"Розумію справедливе обурення громадян стосовно побиття жінки ногами на Європейському бульварі, хотілося б все-таки в майбутньому попросити всіх земляків не вмикати відразу емоції. Покидька зловили майже моментально. І не тому, що міський голова оголосив винагороду, а тому що він особливо нікуди і не ховався. «Товариш» цей і інші йому подібні давно відомі поліції. І, першим, хто викрив негідника був місцевий дільничний, старший лейтенант Денис Лазаренко. Майже одночасно до затримання підключилися інспектори з благоустрою міськради, колишні АТОшники, які і викликали СОГ. Кого преміювати? Думаю, що колективно. Пальму першості тут ділити не варто", - сказав міський голова.

Виходячи з цього, Філатов наголосив на необхідності надання місцевому самоуправлінню повноважень на покарання проблемних осіб:

"До чого я все це розповідаю? Так до того, що ми ніколи не наведемо у себе в містах порядок, поки місцеве самоврядування не отримає повноцінних прав від держави. Хоча б, щоб мати можливість карати алкашів і хуліганів і не лікувати за свій рахунок тих, хто не хоче працювати".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...