App Store Google Play

Борис Філатов звинуватив Нацполіцію в потуранні пиятикам та хуліганам

30 Липня 08:00
Борис Філатов звинуватив Нацполіцію в потуранні пиятикам та хуліганам

Міський голова Дніпра Борис Філатов звинуватив поліцейських в окупації Європейської площі людьми "з низькою соціальною відповідальністю". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передає Дніпроград.

"Останнім часом, на жаль, з потурання поліції, Європейський бульвар окупували особи, скажімо так, з низькою соціальною відповідальністю, які ошиваються там цілодобово, розпивають спиртні напої, ночують в сусідніх під'їздах, не дають спокою громадянам. А у місцевого самоврядування немає силових повноважень. Особливо, на затримання хуліганів і алкашів", - написав Філатов.

Він прокоментував випадок із побиттям жінки на Європейській площі, зазначивши, що нападник був блискавично затриманий, проте потерпіла відмовилась писати на нього заяву в поліцію. Виявилось, що кривдник - співмешканець побитої жінки.

"Розумію справедливе обурення громадян стосовно побиття жінки ногами на Європейському бульварі, хотілося б все-таки в майбутньому попросити всіх земляків не вмикати відразу емоції. Покидька зловили майже моментально. І не тому, що міський голова оголосив винагороду, а тому що він особливо нікуди і не ховався. «Товариш» цей і інші йому подібні давно відомі поліції. І, першим, хто викрив негідника був місцевий дільничний, старший лейтенант Денис Лазаренко. Майже одночасно до затримання підключилися інспектори з благоустрою міськради, колишні АТОшники, які і викликали СОГ. Кого преміювати? Думаю, що колективно. Пальму першості тут ділити не варто", - сказав міський голова.

Виходячи з цього, Філатов наголосив на необхідності надання місцевому самоуправлінню повноважень на покарання проблемних осіб:

"До чого я все це розповідаю? Так до того, що ми ніколи не наведемо у себе в містах порядок, поки місцеве самоврядування не отримає повноцінних прав від держави. Хоча б, щоб мати можливість карати алкашів і хуліганів і не лікувати за свій рахунок тих, хто не хоче працювати".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...