App Store Google Play

"Друзі улюбленої фірми" ДніпрОДА отримають 200 мільйонів на ремонт доріг

29 Липня 15:00
"Друзі улюбленої фірми" ДніпрОДА отримають 200 мільйонів на ремонт доріг

Ще 198 мільйонів 469 тисяч 999 гривень департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА віддасть фірмі «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.Гроші.

Субпідрядник дорожньої фірми «РЕСУРС-МОНОЛІТ» - компанія «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ» чекає підписання договорів на ремонт доріг в Покровському районі Дніпропетровської області. На капітальний ремонт дороги місцевого значення О041401 Покровське - Катеринівка окремими ділянками з обласного бюджету планують витратити майже 200 мільйонів гривень.

Так, підприємство «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ» чекає підписання договору на 66 млн 470 тис. грн на капремонт ділянок дороги км 11 + 930 - км 19 + 216 в Покровському районі. За умовами техзавдання, роботи повинні завершити на 1 листопада 2021 року.

До цього ж терміну має бути капітально відремонтована ділянку Покровської дороги км 1 + 170 - км 11 + 930. Привести її в порядок планують за 131 млн 999 тис. 999 грн. Саме таку ціну запропонувала «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ» на аукціоні і зараз чекає підписання договору.

Інформатор Гроші писав, що «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ» допомагає ще одній успішній дорожній фірмі «РЕСУРС-МОНОЛІТ» виконувати підряди від ДніпроОДА.

Хоча такий союз існує недавно. За інформацією аналітичної платформи YouControl, фірма «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ» зареєстрована трохи більше року тому. У фірми 33 види діяльності і статутний капітал у 500 грн.

З моменту реєстрації і до липня 2019 року бенефіціарним власником компанії вважалася мешканка Чернігівщини Юлія Голубєва, а директором був Олександр Голубєв. Олександра Володимировича вказано директором фірми Тайкун АП, зареєстрованої на Сейшельських островах. При цьому, Голубєв встиг наслідити, як мінімум, в двох десятках будівельних підприємств, велика частина з яких має бенефіціарів в офшорах, що відрізняються перереєстрацією назв і з кримінальними провадженнями в активі.

Тільки за неповний 2020 рік «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ» не на субпідряд, а безпосередньо уклала договорів на 118 млн 992 тис. 213 грн. Всі ці тендери оголошував департамент ЖКГ Дніпропетровської облдержадміністрації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...