App Store Google Play

"Друзі улюбленої фірми" ДніпрОДА отримають 200 мільйонів на ремонт доріг

29.07.2020 15:00
"Друзі улюбленої фірми" ДніпрОДА отримають 200 мільйонів на ремонт доріг

Ще 198 мільйонів 469 тисяч 999 гривень департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА віддасть фірмі «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.Гроші.

Субпідрядник дорожньої фірми «РЕСУРС-МОНОЛІТ» - компанія «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ» чекає підписання договорів на ремонт доріг в Покровському районі Дніпропетровської області. На капітальний ремонт дороги місцевого значення О041401 Покровське - Катеринівка окремими ділянками з обласного бюджету планують витратити майже 200 мільйонів гривень.

Так, підприємство «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ» чекає підписання договору на 66 млн 470 тис. грн на капремонт ділянок дороги км 11 + 930 - км 19 + 216 в Покровському районі. За умовами техзавдання, роботи повинні завершити на 1 листопада 2021 року.

До цього ж терміну має бути капітально відремонтована ділянку Покровської дороги км 1 + 170 - км 11 + 930. Привести її в порядок планують за 131 млн 999 тис. 999 грн. Саме таку ціну запропонувала «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ» на аукціоні і зараз чекає підписання договору.

Інформатор Гроші писав, що «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ» допомагає ще одній успішній дорожній фірмі «РЕСУРС-МОНОЛІТ» виконувати підряди від ДніпроОДА.

Хоча такий союз існує недавно. За інформацією аналітичної платформи YouControl, фірма «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ» зареєстрована трохи більше року тому. У фірми 33 види діяльності і статутний капітал у 500 грн.

З моменту реєстрації і до липня 2019 року бенефіціарним власником компанії вважалася мешканка Чернігівщини Юлія Голубєва, а директором був Олександр Голубєв. Олександра Володимировича вказано директором фірми Тайкун АП, зареєстрованої на Сейшельських островах. При цьому, Голубєв встиг наслідити, як мінімум, в двох десятках будівельних підприємств, велика частина з яких має бенефіціарів в офшорах, що відрізняються перереєстрацією назв і з кримінальними провадженнями в активі.

Тільки за неповний 2020 рік «ЕЛІТМАГІСТРАЛЬ» не на субпідряд, а безпосередньо уклала договорів на 118 млн 992 тис. 213 грн. Всі ці тендери оголошував департамент ЖКГ Дніпропетровської облдержадміністрації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...