App Store Google Play

Журналісти виявили черговий аварійний міст у Дніпропетровській області

27.07.2020 18:00
Журналісти виявили черговий аварійний міст у Дніпропетровській області

Поблизу села Широке Дніпропетровської області журналісти виявили аварійний міст, ремонт якого ігнорує обласна влада. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наше Місто.

Автомобільний міст поблизу села Широке знаходиться в жахливому стані, - стирчить арматура, гнилі балки і іржава огорожа. На місці видно  «свіжі» асфальтні латки. Наскрізні діри просто засипають, - отже, про проблему відомо. 

Як повідомили в службі автомобільних доріг Дніпропетровської області, дорога місцевого значення, так само, як і зазначений міст, знаходяться в сфері відповідальності обласної влади. Зокрема конструкція знаходиться на балансі Дніпропетровської Облдержадміністрації.

 

 

Журналісти також звернули увагу на те, що ремонтом Олексіївського мосту, який обвалився поблизу Нікополя, досі ніхто не займається.

Нагадаємо, 2 роки тому в селі Нова Дача в Павлоградському районі впав автомобільний міст. Його ремонт закинули ще тоді - недоцільно.

 

А ось і масштаби «катастрофи», на яку через два роки керівництво області кинулося виділяти 8 бюджетних мільйонів. 10-метровий провал, який ще з літа 2018 року водії просто об'їжджають. Місцеві жителі насипали ґрунтову дорогу зліва від зруйнованої переправи. Об'їзд нікого не бентежить, та й про міст все вже давно забули.

 


Вартість реконструкції моста - 8 мільйонів 260 тисяч гривень. Замовник - департамент капбудівництва Дніпропетровської облдержадміністрації. У тендерному аукціоні перемогла  компанія "Норма" - журналісти стверджують, що вона має кримінальне минуле.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...