App Store Google Play

Ярош закликав виступати проти капітуляції

27.07.2020 11:00
Ярош закликав виступати проти капітуляції

Громадсько-політичний діяч, екснардеп Верховної Ради 8 скликання Дмитро Ярош зробив заяву щодо неприпустимості капітуляції перед агресором. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на його сторінку в Facebook.

"Тепер же, влада чомусь повірила, що Україну можна здати ворогам. Звідти всі процеси, що йдуть крайніми днями на Фронті російсько-української війни", - заявив Ярош.

На його думку, виконання злочинних антиконституційних і антидержавних наказів є неприпустимим. Також він зазначив, що у разі зради теперішньої влади патріоти дадуть цьому раду:

"Зараз, якщо політичне керівництво держави, що тимчасово перебуває при владі, захоче стати «Зрадниками», що ж - ми дамо цьому раду. Звертаюсь до українських Воїнів: не виконуйте злочинних антиконституційних і антидержавних наказів. Капітуляція перед Кремлем - смерть нашої Держави.... Влада, яка виступає проти права Нації мати свою Державу - ворожа і приречена".

Тому Дмитро Ярош закликав всіх українців виступати проти капітуляції.

"Украінці, виступайте проти капітуляції! Підтримуйте акції Руху Опору Капітуляції та державницьких антикапітулянських сил! Брати-Воїни: військовослужбовці Збройних Сил України, Національної Гвардії, Служби Безпеки України, працівники МВС, Добровольці - Держава знову у небезпеці! Українська Добровольча Армія готова стати об’єднавчою платформою для всіх Людей Війни, для всіх патріотів, які вміють тримати у руках зброю та готові знову стати на захист Самостійності та Соборності нашої Держави",- наголосив він.

Як передавав Дніпроград, нещодавно Дмитро Ярош анонсував створення об'єднавчої державницької платформи для всіх патріотів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...