App Store Google Play

Кам'янська молодь допомагає місцевим комунальникам й отримує за це зарплатню

27 Липня 16:15
Кам'янська молодь допомагає місцевим комунальникам й отримує за це зарплатню

У Кам'янському молодь допомагає комунальникам і отримує за це зарплатню. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Цього року дев’ять школярів та студентів протягом місяця прибирають два парки міста: поливають квіти, загрібають опале листя, підмітають. За це кожен з них отримає мінімальну заробітну платню – 3800 гривень. Це міська програма, гроші на неї виділяють під час прийняття бюджету, цього року їх вистачило на дев’ятьох. Минулого року, коли програму запустили вперше, працювали одинадцять людей.

«Доводилося робити різні дрібниці. Допомогти садівникам перекопати грядку, полити квіти, допомогти вивезти двірникам купи листя, змести скошену траву і так далі. Встав зранку, перекусив, пішов, із друзями зустрілися, прийшли на роботу. Поспілкувалися із друзями у колективі, попрацювали, проводимо весело час. І парку користь, і з колективом приємно», – розповідає 16-річний Максим Луценко, який працює у парку.

Так, цьогоріч заявок на таку роботу значно більше, розповідає начальник управління молоді та спорту Кам’янського Едуард Коряк. Приймають молодь від 15 до 23 років. Відповідно до віку визначають, скільки на день працюватиме людина.

«Мені подобається, тут свіже повітря, не дуже важко. Мені розповіла моя знайома, вона зателефонувала мамі, і мама потім вирішила, а чому б ні», – сказала 15-річна Єва Ільченко.

Наразі учасники працюють протягом липня. У п’ятницю буде останній день, після цього вони отримають зарплатню.

«У парку завжди знайдеться робота. Ми могли б дати і інші об’єкти нашого міста. Але у зв’язку з тим, що постійно тут велика кількість людей, бо ви самі бачите який у нас гарний парк. У нас велика зона відпочинку, і атракціони, і гарні у нас фонтани, і клумби, тому робота тут протягом дня постійно. Допомога молоді, вона ніколи не заважала», – сказав Едуард Коряк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....