App Store Google Play

Кам'янська молодь допомагає місцевим комунальникам й отримує за це зарплатню

27.07.2020 16:15
Кам'янська молодь допомагає місцевим комунальникам й отримує за це зарплатню

У Кам'янському молодь допомагає комунальникам і отримує за це зарплатню. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Цього року дев’ять школярів та студентів протягом місяця прибирають два парки міста: поливають квіти, загрібають опале листя, підмітають. За це кожен з них отримає мінімальну заробітну платню – 3800 гривень. Це міська програма, гроші на неї виділяють під час прийняття бюджету, цього року їх вистачило на дев’ятьох. Минулого року, коли програму запустили вперше, працювали одинадцять людей.

«Доводилося робити різні дрібниці. Допомогти садівникам перекопати грядку, полити квіти, допомогти вивезти двірникам купи листя, змести скошену траву і так далі. Встав зранку, перекусив, пішов, із друзями зустрілися, прийшли на роботу. Поспілкувалися із друзями у колективі, попрацювали, проводимо весело час. І парку користь, і з колективом приємно», – розповідає 16-річний Максим Луценко, який працює у парку.

Так, цьогоріч заявок на таку роботу значно більше, розповідає начальник управління молоді та спорту Кам’янського Едуард Коряк. Приймають молодь від 15 до 23 років. Відповідно до віку визначають, скільки на день працюватиме людина.

«Мені подобається, тут свіже повітря, не дуже важко. Мені розповіла моя знайома, вона зателефонувала мамі, і мама потім вирішила, а чому б ні», – сказала 15-річна Єва Ільченко.

Наразі учасники працюють протягом липня. У п’ятницю буде останній день, після цього вони отримають зарплатню.

«У парку завжди знайдеться робота. Ми могли б дати і інші об’єкти нашого міста. Але у зв’язку з тим, що постійно тут велика кількість людей, бо ви самі бачите який у нас гарний парк. У нас велика зона відпочинку, і атракціони, і гарні у нас фонтани, і клумби, тому робота тут протягом дня постійно. Допомога молоді, вона ніколи не заважала», – сказав Едуард Коряк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...