App Store Google Play

Ярош створює об'єднавчу державницьку платформу для всіх патріотів

24.07.2020 08:00
Ярош створює об'єднавчу державницьку платформу для всіх патріотів

Громадсько-політичний діяч, народний депутат України 8 скликання Дмитро Ярош створює державницьку об’єднавчу платформи для всіх патріотів. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook, передає Дніпроград.

"Чесно скажу: сил і енергії вже не так багато як хотілося б... але «пороху у порохівницях» ще трохи лишилося. Отже, ще повоюємо!" - зазначив Дмитро Ярош.

Так, на його думку, наразі країна погрузла у повному безладі, з якого її треба діставати. Також для політика неприпустимо просто "плисти за течією" та скласти зброю:

"У країні безлад. Системний Хаос поволі опановує всі ділянки суспільно-політичного життя, пацифізм вже став «трендом», «перестати стріляти» - головною тезою владних і опозиційних політиків, бо ВОНИ дуже «втомились» від Війни за Незалежність... Розумію, що плисти за течією, це - принизити Україну. Відійти від боротьби за Державність - дезертирувати. Розраховувати на інших - позбавити своїх онуків перспективи жити у вільній та заможній Державі".

Виходячи з цього, Дмитро Ярош закликав всі державницькі сили об'єднатись заради досягнення спільної мети: захисту України та перемоги внутрішніх та зовнішніх ворогів.

"Говорю зі всіма: «Європейською Солідарністю», «Національним Корпусом», «Свободою», «Голосом», «Пропозицією» тощо, Рухом опору капітуляції, дуже різними громадськими, ветеранськими та волонтерськими спільнотами, деякими представниками влади і партії «Слуга народу»... Тільки об’єднаними силами, як на Майдані, ми зможемо зупинити московський наступ, перейти у контратаку та здобути ворожі позиції. Переконаний, що спроби кремлівського реваншу не пройдуть, окуповані території Донбасу і Криму ми повернемо, безлад і хаос всередині Держави ми нейтралізуємо..." - наголосив Ярош.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...