App Store Google Play

Ярош створює об'єднавчу державницьку платформу для всіх патріотів

24 Липня 08:00
Ярош створює об'єднавчу державницьку платформу для всіх патріотів

Громадсько-політичний діяч, народний депутат України 8 скликання Дмитро Ярош створює державницьку об’єднавчу платформи для всіх патріотів. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook, передає Дніпроград.

"Чесно скажу: сил і енергії вже не так багато як хотілося б... але «пороху у порохівницях» ще трохи лишилося. Отже, ще повоюємо!" - зазначив Дмитро Ярош.

Так, на його думку, наразі країна погрузла у повному безладі, з якого її треба діставати. Також для політика неприпустимо просто "плисти за течією" та скласти зброю:

"У країні безлад. Системний Хаос поволі опановує всі ділянки суспільно-політичного життя, пацифізм вже став «трендом», «перестати стріляти» - головною тезою владних і опозиційних політиків, бо ВОНИ дуже «втомились» від Війни за Незалежність... Розумію, що плисти за течією, це - принизити Україну. Відійти від боротьби за Державність - дезертирувати. Розраховувати на інших - позбавити своїх онуків перспективи жити у вільній та заможній Державі".

Виходячи з цього, Дмитро Ярош закликав всі державницькі сили об'єднатись заради досягнення спільної мети: захисту України та перемоги внутрішніх та зовнішніх ворогів.

"Говорю зі всіма: «Європейською Солідарністю», «Національним Корпусом», «Свободою», «Голосом», «Пропозицією» тощо, Рухом опору капітуляції, дуже різними громадськими, ветеранськими та волонтерськими спільнотами, деякими представниками влади і партії «Слуга народу»... Тільки об’єднаними силами, як на Майдані, ми зможемо зупинити московський наступ, перейти у контратаку та здобути ворожі позиції. Переконаний, що спроби кремлівського реваншу не пройдуть, окуповані території Донбасу і Криму ми повернемо, безлад і хаос всередині Держави ми нейтралізуємо..." - наголосив Ярош.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....