App Store Google Play

"Південмаш" експортує в Молдову 10 тролейбусів

24.07.2020 11:00
"Південмаш" експортує в Молдову 10 тролейбусів

"Південмаш" експортує 10 тролейбусів в молдавське місто Бєльці. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Бельцкий независимый портал.

Повідомляється, що Тролейбусне управління отримало від ЄБРР кредит у розмірі 2,5 млн євро. Додатково до цього Євросоюз надав грант у розмірі 1,2 млн євро.

Кошти підуть на закупівлю 10 нових тролейбусів, які можуть рухатися частину шляху без контактної мережі. Ці машини пустять по вулицях, де немає тролейбусних ліній.

Віце-прем'єр Микола Григоришин повідомив, що визначено переможця конкурсу, який проводив Європейський банк реконструкції і розвитку. За його підсумками Тролейбусне управління Бельц отримає в кредит 10 нових бездротових тролейбусів.

За його словами, переможцем конкурсу стало АТ «Літан», генеральний дилер виробника українських тролейбусів - ДП «Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова».

Так, Григоришин доручив тролейбусному управлінню зв'язатися з постачальником і визначити, якою буде кольорова гамма нових тролейбусів. Він заявив, що основний фон повинен бути білим, а нижня частина і верхня смужка повинні бути «кольору міста» - сині.

«Це дуже важливо, щоб тролейбуси були нашого кольору, тобто біло-сині», - сказав він.

За умовами тендеру, тролейбуси повинні бути поставлені в місто через 16 тижнів після дня отримання постачальником авансу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...