App Store Google Play

"Південмаш" експортує в Молдову 10 тролейбусів

24 Липня 11:00
"Південмаш" експортує в Молдову 10 тролейбусів

"Південмаш" експортує 10 тролейбусів в молдавське місто Бєльці. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Бельцкий независимый портал.

Повідомляється, що Тролейбусне управління отримало від ЄБРР кредит у розмірі 2,5 млн євро. Додатково до цього Євросоюз надав грант у розмірі 1,2 млн євро.

Кошти підуть на закупівлю 10 нових тролейбусів, які можуть рухатися частину шляху без контактної мережі. Ці машини пустять по вулицях, де немає тролейбусних ліній.

Віце-прем'єр Микола Григоришин повідомив, що визначено переможця конкурсу, який проводив Європейський банк реконструкції і розвитку. За його підсумками Тролейбусне управління Бельц отримає в кредит 10 нових бездротових тролейбусів.

За його словами, переможцем конкурсу стало АТ «Літан», генеральний дилер виробника українських тролейбусів - ДП «Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова».

Так, Григоришин доручив тролейбусному управлінню зв'язатися з постачальником і визначити, якою буде кольорова гамма нових тролейбусів. Він заявив, що основний фон повинен бути білим, а нижня частина і верхня смужка повинні бути «кольору міста» - сині.

«Це дуже важливо, щоб тролейбуси були нашого кольору, тобто біло-сині», - сказав він.

За умовами тендеру, тролейбуси повинні бути поставлені в місто через 16 тижнів після дня отримання постачальником авансу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...