App Store Google Play

У Дніпрі розпочали пілотне тестування адресних табличок на багатоповерхівках

21.07.2020 17:00
У Дніпрі розпочали пілотне тестування адресних табличок на багатоповерхівках

У Дніпрі розробили концепцію розміщення адресних табличок на багатоквартирних будинках за єдиним зразком. Пілотне тестування таких показників почали на багатопід’їзному будинку за адресою вул. Шолохова, 29, що на ж/м Ломівський. Зокрема, тут розмістити понад 30 відповідних табличок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

За словами головного художника Дніпра Сергія Білопольського, на цьому житловому масиві 100% багатоповерхівок — ОСББ. Місцева асоціація ОСББ та ЖБК «Наше Лівобережжя» першими проявили ініціативу, щоб усі адресні показники на їхньому масиві були оформлені в єдиній стилістиці і відповідали вимогам і стандартам.

«Відгукнулися на прохання і підготували універсальне навігаційне рішення для багатоквартирних будинків у єдиному стилі з усім містом. Концепція показників незмінна: білий фон, хвиля та додаткова транслітерація, але змінилися їх розміри та формат. Більш того, багатоповерхівкам недостатньо табличок лише з назвою вулиці та номером будинку на розі. Тому підготували їх у різних форматах та додали номери під’їздів і квартир, щоб допомогти орієнтуватися машинам екстрених служб, таксистам, кур’єрам. Таким чином, вивчатимемо зворотній зв’язок щодо читабельності та допомоги в навігації, перевіримо, чи будуть показники помітними та зрозумілими всім користувачам», - розповів Сергій Білопольський.

Головний художник міста також додав: для пілотного тестування тимчасові адресні таблички зроблені з нетривких матеріалів, а пізніше балансоутримувач їх замінить на довговічніші. Кінцева мета такої роботи - затвердити рішення з технічними вимогами встановлення адресних табличок на багатоквартирних будинках за єдиним зразком, щоб усі балансоутримувачі ним користувалися.

Зі свого боку, представник асоціації ОСББ та ЖБК «Наше Лівобережжя», мешканець ж/м Ломівський Володимир Єсаулов зазначив.

«Об’єднання на нашому масиві достатньо активне. Упорядкувати питання з адресними табличками на будинках було спільним колективним рішенням голів ОСББ. Протестувати пілотний макет вирішили на будинку №29 по вул. Шолохова, оскільки він достатньо великий, на 12 під’їздів, а також це типова панельна забудова на житловому масиві. Вдячні всій команді фахівців, зокрема і «Дніпро дизайн», що так злагоджено спрацювали».

Мешканцю згаданого будинку Максиму нові адресні покажчики сподобалися: «Усе гарно видно, назву вулиці, номери. Раніше не усюди були таблички і траплялися такі ситуації, коли швидкі і пожежники не одразу могли швидко знайти той чи інший під’їзд. А зараз інформаційно все буде упорядковано.

Людмила Шашкова теж схвалює новий макет покажчиків на будинку.

«Зараз усе добре видно. Людина підходить до під’їзду і бачить, які номери квартир тут є. Це дуже зручно, коли в будинку багато під’їздів і розбери, де і яка нумерація. А тепер цілком усе зрозуміло», - додала жінка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...