App Store Google Play

У Дніпрі розпочали пілотне тестування адресних табличок на багатоповерхівках

21 Липня 17:00
У Дніпрі розпочали пілотне тестування адресних табличок на багатоповерхівках

У Дніпрі розробили концепцію розміщення адресних табличок на багатоквартирних будинках за єдиним зразком. Пілотне тестування таких показників почали на багатопід’їзному будинку за адресою вул. Шолохова, 29, що на ж/м Ломівський. Зокрема, тут розмістити понад 30 відповідних табличок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

За словами головного художника Дніпра Сергія Білопольського, на цьому житловому масиві 100% багатоповерхівок — ОСББ. Місцева асоціація ОСББ та ЖБК «Наше Лівобережжя» першими проявили ініціативу, щоб усі адресні показники на їхньому масиві були оформлені в єдиній стилістиці і відповідали вимогам і стандартам.

«Відгукнулися на прохання і підготували універсальне навігаційне рішення для багатоквартирних будинків у єдиному стилі з усім містом. Концепція показників незмінна: білий фон, хвиля та додаткова транслітерація, але змінилися їх розміри та формат. Більш того, багатоповерхівкам недостатньо табличок лише з назвою вулиці та номером будинку на розі. Тому підготували їх у різних форматах та додали номери під’їздів і квартир, щоб допомогти орієнтуватися машинам екстрених служб, таксистам, кур’єрам. Таким чином, вивчатимемо зворотній зв’язок щодо читабельності та допомоги в навігації, перевіримо, чи будуть показники помітними та зрозумілими всім користувачам», - розповів Сергій Білопольський.

Головний художник міста також додав: для пілотного тестування тимчасові адресні таблички зроблені з нетривких матеріалів, а пізніше балансоутримувач їх замінить на довговічніші. Кінцева мета такої роботи - затвердити рішення з технічними вимогами встановлення адресних табличок на багатоквартирних будинках за єдиним зразком, щоб усі балансоутримувачі ним користувалися.

Зі свого боку, представник асоціації ОСББ та ЖБК «Наше Лівобережжя», мешканець ж/м Ломівський Володимир Єсаулов зазначив.

«Об’єднання на нашому масиві достатньо активне. Упорядкувати питання з адресними табличками на будинках було спільним колективним рішенням голів ОСББ. Протестувати пілотний макет вирішили на будинку №29 по вул. Шолохова, оскільки він достатньо великий, на 12 під’їздів, а також це типова панельна забудова на житловому масиві. Вдячні всій команді фахівців, зокрема і «Дніпро дизайн», що так злагоджено спрацювали».

Мешканцю згаданого будинку Максиму нові адресні покажчики сподобалися: «Усе гарно видно, назву вулиці, номери. Раніше не усюди були таблички і траплялися такі ситуації, коли швидкі і пожежники не одразу могли швидко знайти той чи інший під’їзд. А зараз інформаційно все буде упорядковано.

Людмила Шашкова теж схвалює новий макет покажчиків на будинку.

«Зараз усе добре видно. Людина підходить до під’їзду і бачить, які номери квартир тут є. Це дуже зручно, коли в будинку багато під’їздів і розбери, де і яка нумерація. А тепер цілком усе зрозуміло», - додала жінка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....