App Store Google Play

Ще одне опитування засвідчило прихильність дніпрян до Філатова

21.07.2020 11:00
Ще одне опитування засвідчило прихильність дніпрян до Філатова

Центр Socis оприлюднив підсумки дослідження поточної соціально-політичної ситуації в Дніпрі. В ході опитування соціологічна компанія дізнавалася у жителів Дніпра, чи задоволені вони змінами в місті, які сфери розвиваються краще за інших, і за кого люди планують голосувати на місцевих виборах у 2020 році, повідомляє Дніпроград з посиланням на результати дослідження.

У дослідження брали участь 1200 респондентів, які з 26 червня по 7 липня відповідали на питання в особистому інтерв'ю.

Згідно з опитуванням, більше 39% городян позитивно оцінюють роботу міського голови Дніпра Бориса Філатова, а 8,5% абсолютно задоволені його діяльністю. Водночас 18% жителів Дніпра зовсім не задоволені роботою міського голови, ще близько 23% заявили, що скоріше не задоволені.

На питання про позитивні зміни в місті 50,7% респондентів відповіли, що помічають їх. 36% не знайшли змін на краще, ще 13% не змогли дати відповідь. При цьому 60,9% опитаних вважають, що позитивні зміни в місті перш за все пов'язані з Борисом Філатовим. Ще 22% бачать в цьому заслугу Загіда Краснова. 26% городян не змогли дати відповідь.

Сферою, в якій поліпшення найбільш помітні, учасники опитування назвали облаштування зелених зон та зон відпочинку. За цю категорію проголосували 39% респондентів. 31% оцінили позитивно стан і ремонт доріг. Категорії, де на думку опитаних, зміни помітні найменше - утримання прибудинкових територій та облаштування місць для паркування приватного транспорту.

На питання, за кого б проголосували, якби вибори міського голови відбулися найближчої неділі, 35% учасників відповіли - за Бориса Філатова. На другому місці з 12% - Олександр Вілкул, на третьому - Загід Краснов.

На аналогічне питання, який стосується депутатів міської ради, 15% опитаних відповіли, що проголосували б за партію "Слуга народу". Менше, ніж на 1% в переліку від неї відстала партія «Пропозиція».

Нагадаємо, раніше в опитуванні соціологічної групи "Рейтинг" фаворитами дніпрян на найближчих місцевих виборах були названі Борис Філатов та політична партія ОПЗЖ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...