App Store Google Play

Не раніше 2022 року: Філатов спрогнозував початок будівництва нового аеропорту біля Дніпра

21 Липня 13:00
Не раніше 2022 року: Філатов спрогнозував початок будівництва нового аеропорту біля Дніпра

Міський голова Дніпра припустив, що оновленого аеропорту місту доведеться чекати ще довго і пояснив, чому. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пост міського голови Дніпра у соціальній мережі Facebook .

Як заявив очільник міста, державне підприємство "Фінінпро" лише зараз видало завдання на проектування злітно-посадкової смуги. Згідно договору, проектування займає 100 днів. Крім того, Філатов нагадав, що для початку будівництва мають бути пройдені безліч необхідних процедур: викуп землі, договір про спільну діяльність між державними органами та інвестором, який буде будувати термінал, схема електропостачання об'єкту, містобудівний розрахунок тощо. Всі вони ще не завершені, а деякі й не розпочаті.

Міський голова Дніпра зазначив, що у найкращому, "фантастичному" за його визначенням, випадку проект на будівництво смуги в аеропорту Дніпра може бути завершений лише до початку листопада.

"Після чого необхідно кілька місяців на експертизу цього складного проекту, плюс мінімум місяць на складання тендерної документації вже безпосередньо на саме будівництво і ще кілька місяців на саму процедуру торгів, яка, судячи з наявної у київських чиновників динаміки, закінчиться до листопада 2021 року", – написав Філатов.

Починати ж будівельні роботи, на його думку, тим більше по бетону, взимку немає жодного сенсу.

"Відповідно, якщо нам дуже пощастить, то будівництво злітно-посадкової смуги в аеропорту Дніпра почнеться не раніше пізньої весни 2022 року. А компанія-інвестор Олександра Ярославського відмовляється будувати новий термінал раніше, ніж почнеться будівництво злітно-посадкової смуги", – зазначив Філатов.

Нагадаємо, минулого тижня вибухнув скандал між міською та центральною владою: Філатов заявив, що виділені з державного бюджету гроші на будівництво аеропорту Дніпра перерозподілять, у відовідь чиновники різних рівнів - від голови Дніпропетровської облради до міністра транспорту - заявили, що аеропорт у Дніпрі почнуть будувати вже цього року. Пізніше обдві сторони звинуватили опонентів у брехні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....