App Store Google Play

Не раніше 2022 року: Філатов спрогнозував початок будівництва нового аеропорту біля Дніпра

21.07.2020 13:00
Не раніше 2022 року: Філатов спрогнозував початок будівництва нового аеропорту біля Дніпра

Міський голова Дніпра припустив, що оновленого аеропорту місту доведеться чекати ще довго і пояснив, чому. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пост міського голови Дніпра у соціальній мережі Facebook .

Як заявив очільник міста, державне підприємство "Фінінпро" лише зараз видало завдання на проектування злітно-посадкової смуги. Згідно договору, проектування займає 100 днів. Крім того, Філатов нагадав, що для початку будівництва мають бути пройдені безліч необхідних процедур: викуп землі, договір про спільну діяльність між державними органами та інвестором, який буде будувати термінал, схема електропостачання об'єкту, містобудівний розрахунок тощо. Всі вони ще не завершені, а деякі й не розпочаті.

Міський голова Дніпра зазначив, що у найкращому, "фантастичному" за його визначенням, випадку проект на будівництво смуги в аеропорту Дніпра може бути завершений лише до початку листопада.

"Після чого необхідно кілька місяців на експертизу цього складного проекту, плюс мінімум місяць на складання тендерної документації вже безпосередньо на саме будівництво і ще кілька місяців на саму процедуру торгів, яка, судячи з наявної у київських чиновників динаміки, закінчиться до листопада 2021 року", – написав Філатов.

Починати ж будівельні роботи, на його думку, тим більше по бетону, взимку немає жодного сенсу.

"Відповідно, якщо нам дуже пощастить, то будівництво злітно-посадкової смуги в аеропорту Дніпра почнеться не раніше пізньої весни 2022 року. А компанія-інвестор Олександра Ярославського відмовляється будувати новий термінал раніше, ніж почнеться будівництво злітно-посадкової смуги", – зазначив Філатов.

Нагадаємо, минулого тижня вибухнув скандал між міською та центральною владою: Філатов заявив, що виділені з державного бюджету гроші на будівництво аеропорту Дніпра перерозподілять, у відовідь чиновники різних рівнів - від голови Дніпропетровської облради до міністра транспорту - заявили, що аеропорт у Дніпрі почнуть будувати вже цього року. Пізніше обдві сторони звинуватили опонентів у брехні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...