App Store Google Play

Євросолідарність вимагає від Зеленського припинити спекуляції на мовному питанні

21 Липня 19:00
Євросолідарність вимагає від Зеленського припинити спекуляції на мовному питанні

«Європейська Солідарність» звертається до всіх народних депутатів, насамперед із фракції «Слуга народу» із наполегливим закликом не підписуватися під зверненням щодо позачергової сесії, де в порядку денному був би перегляд мовного законодавства. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт "ЄС"

"Минулого тижня тисячі людей на вулиці і ефективні дії фракції «Європейська Солідарність» у сесійній залі спонукали владу відмовитися від розгляду змін до закону про мову. Але планів своїх «п’ята колона» не зреклась і має намір протягнути це питання на позачергову сесію", - зазначається в повідомленні.

Так, зробити це можна лише за ініціативи Президента або 150 народних депутатів.

"Президент Зеленський неодноразово робив заяви про необхідність перегляду закону про мову. Це хибна, помилкова і небезпечна позиція. Її ще не пізно виправити. Очевидним є конфлікт інтересів, бо сама модель бізнесу Зеленського передбачає виробництво російськомовного шоу- та кінопродукту з поширенням на ринку Російської Федерації", - додають в "ЄС".

На думку партії, генеральний штаб наступу на мову розташований у Кремлі: там ніяк не можуть змиритися з існуванням українського народу, Української держави і української мови. Тож Президент і Верховний Головнокомандувач не може йти в їхньому фарватері.

Тому «Європейська Солідарність» вимагає від Зеленського зайняти державницьку позицію і не ініціювати винесення цього питання на позачергову сесію:

«Європейська Солідарність» звертається до всіх народних депутатів, насамперед із фракції «Слуга народу» із наполегливим закликом не підписуватися під зверненням щодо позачергової сесії, де в порядку денному був би перегляд мовного законодавства. У цьому питанні ми зобов’язані залишити у повній ізоляції промосковську ОПЗЖ.  

Перегляд закону про українську мову – це червона лінія. Порушення її призведе до істотного загострення суспільно-політичної ситуації, відповідальність за яке цілком і повністю ляже на монобільшість і особисто на Володимира Зеленського".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....