App Store Google Play

Євросолідарність вимагає від Зеленського припинити спекуляції на мовному питанні

21.07.2020 19:00
Євросолідарність вимагає від Зеленського припинити спекуляції на мовному питанні

«Європейська Солідарність» звертається до всіх народних депутатів, насамперед із фракції «Слуга народу» із наполегливим закликом не підписуватися під зверненням щодо позачергової сесії, де в порядку денному був би перегляд мовного законодавства. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт "ЄС"

"Минулого тижня тисячі людей на вулиці і ефективні дії фракції «Європейська Солідарність» у сесійній залі спонукали владу відмовитися від розгляду змін до закону про мову. Але планів своїх «п’ята колона» не зреклась і має намір протягнути це питання на позачергову сесію", - зазначається в повідомленні.

Так, зробити це можна лише за ініціативи Президента або 150 народних депутатів.

"Президент Зеленський неодноразово робив заяви про необхідність перегляду закону про мову. Це хибна, помилкова і небезпечна позиція. Її ще не пізно виправити. Очевидним є конфлікт інтересів, бо сама модель бізнесу Зеленського передбачає виробництво російськомовного шоу- та кінопродукту з поширенням на ринку Російської Федерації", - додають в "ЄС".

На думку партії, генеральний штаб наступу на мову розташований у Кремлі: там ніяк не можуть змиритися з існуванням українського народу, Української держави і української мови. Тож Президент і Верховний Головнокомандувач не може йти в їхньому фарватері.

Тому «Європейська Солідарність» вимагає від Зеленського зайняти державницьку позицію і не ініціювати винесення цього питання на позачергову сесію:

«Європейська Солідарність» звертається до всіх народних депутатів, насамперед із фракції «Слуга народу» із наполегливим закликом не підписуватися під зверненням щодо позачергової сесії, де в порядку денному був би перегляд мовного законодавства. У цьому питанні ми зобов’язані залишити у повній ізоляції промосковську ОПЗЖ.  

Перегляд закону про українську мову – це червона лінія. Порушення її призведе до істотного загострення суспільно-політичної ситуації, відповідальність за яке цілком і повністю ляже на монобільшість і особисто на Володимира Зеленського".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...