App Store Google Play

Маємо захистити українців від викликів, до яких довела «зелена» влада – Петро Порошенко

20.07.2020 16:00
Маємо захистити українців від викликів, до яких довела «зелена» влада – Петро Порошенко

Україна відкочується від реформ, які були проведені і давали результат. Маємо зробити все, аби не дати владі зруйнувати досягнення реформ країни за попередні роки. Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час обласної партійної конференції на Тернопільщині, передає Дніпроград. 

Голова партії зазначив, що за попередні роки вдалося у надскладних умовах розбудувати українську армію, ствердити позиції Православної церкви, захистити українську мову. «Ми захистимо і будемо захищати все, що ми зробили. Наголошую, що це не тільки армія, не тільки мова і не тільки віра», – додав він. 

Петро Порошенко нагадав: «Ми зробили децентралізацію, коли гроші з Києва передали на місця. Це зробила наша команда. Я обіцяв це під час передвибочої кампанії, і вперше реальний ресурс пішов на суб’єкти місцевого самоврядування, були збільшені місцеві бюджети від 5 до 22 разів». 

П’ятий Президент України також підкреслив, що була започаткована реформа сільської медицини, телемедицина, Нова українська школа, розвиток інклюзивної освіти.  На жаль, за всіма цими напрямками нова влада повністю зупинила рух. «Що поганого вам зробили мешканці гірських сіл Карпат, коли ви зруйнували реформу телемедицини? Все було зроблено, а ви її зруйнували… Що поганого вам зробили діти з особливими потребами? Марина разом з нашою командою опікувалася системою інклюзивної освіти, і ці діти змогли нарешті вирватися з чотирьох стін, відновити нормальне життя», – зауважив Петро Порошенко. 

Він також розкритикував зупинку будівництва гуртожитків для воїнів-контрактників: «Мали здати будинків для 23 тисяч контрактників, а замість цього сказали, що може до кінця року дамо квартири 70 військовослужбовцям. Ось це є ставленням до армії». 

Порошенко зауважив, що є загрози і для фінансово-банківського сектору, який завдяки реформі демонструє стійкість попри економічні виклики. «Зараз фінансова криза, 7% падіння ВВП, зашкалює безробіття, падає експорт, а міцність наших фінансово-банківських реформ така, що курс тримається і жоден банк не розвалився», – також сказав Петро Порошенко. 

«Ми маємо виступити єдиним фронтом. Зараз на наші плечі лягає величезна відповідальність. І ми готові запропонувати країні програму економічного порятунку. Ми врятуємо економіку від жахливої кризи, падіння промислового виробництва, руйнації бізнес-клімату. Ми маємо захистити народ від тих викликів, до яких довела «зелена» влада», – наголосив голова «Європейської Солідарності».  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...