App Store Google Play

Вищий антикорупційний суд зобов'язав НАБУ розслідувати справу про мільйонний хабар Олійника

18.07.2020 13:00
Вищий антикорупційний суд зобов'язав НАБУ розслідувати справу про мільйонний хабар Олійника

Викрито нові корупційні схеми Святослава Олійника, близького до олігарха Коломойського. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ухвалу ВАКС.

Вищий антикорупційний суд встановив необхідність внесення до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення: голову Дніпропетровської обласної ради Святослава Олійника звинувачують в опосередкованому отриманні хабара в 1 млн доларів під час роботи на посаді заступника голови ДніпроОДА Ігоря Коломойського в 2015 році та у злочинній змові з метою позбавити від кримінальної відповідальності ряд спільників, зокрема - керівника будівельної фірми "УПС" Тараса Палія.

Ухвала суду повідомляє про звернення ГО “ІНФОПРОСТІР”, а також ряду інших громадських організацій з повідомленням про можливе вчинення кримінального правопорушення представниками правоохоронних та судових органів, організатором яких був заступник голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник. 

Повідомлення було зареєстровано НАБУ, однак відомості не внесені до Єдиного реєстру досудових рішень. 

Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ розслідувати справу.

Нагадаємо, правоохоронці заарештовували заступника мера Дніпропетровська Володимира Лисого та директора ТОВ "УПС" Тараса Палія за відмивання грошей на ремонті доріг комунальними підприємствами. Але їх звільнили від кримінальної відповідальності.

Того ж року половина фірми УПС була оформлена на словацьку компанію «Ароґраф».  Її власницею є Ірина Гуназа, підлегла Святослава Олійника, яка на той момент була представницею партії Олійника «Україна майбутнього» (зараз - "За майбутнє").

Наразі фірма Олійника-Палія продовжує освоювати мільярди на ремонтах доріг в області за програмою Зеленського «Велике будівництво».

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...