App Store Google Play

Від сьогодні квитки на потяги до Києва продаються без карантинних обмежень

16.07.2020 22:00
Від сьогодні квитки на потяги до Києва продаються без карантинних обмежень

АТ "Укрзалізниця" із 16 липня у поїздах далекого сполучення, що прямують з Києва та зворотно, продає квитки на 100% місць. Про це повідомляє пресслужба компанії.

"Відсьогодні у поїздах далекого сполучення, що прямують з Києва та зворотно, квитки можна купити на 100% місць. Це стосується і транзитних поїздів через столицю України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відновлення повноцінного продажу місць стало можливим завдяки погодженню Київської міської державної адміністрації.

В Укрзалізниці нагадують, що відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я України №39 від 3 липня 2020 року дозволяється перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення в межах кількості місць, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу.

У разі здійснення перевезення до регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% кількості місць.

Раніше реалізація квитків в обсязі 100% була розпочата на такі поїзди: №7/8 Харків — Одеса (з 2 червня), №81/82 Харків — Новоолексіївка та №53/54 Дніпро — Одеса (з 17 червня), №91/92 Одеса — Костянтинівка (з 29 червня).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...