App Store Google Play

На Дніпропетровщині у приміському та міжміському транспорті оновлять систему GPS

16.07.2020 19:00
На Дніпропетровщині у приміському та міжміському транспорті оновлять систему GPS

У міжміському та приміському транспорті Дніпропетровщини оновлять систему GPS. Інвестують в нове обладнання перевізники. Модернізація дозволить ретельно відстежувати, чи дотримуються водії графіку, маршруту, правил безпеки руху. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Максим Скрипнік.

 «У договорі, який підписуємо з перевізниками, зазначено: наявність GPS-моніторингу – обов’язкова. Так ми можемо контролювати, чи не відхиляються водії від маршруту, чи дотримуються графіку та чи не перевищують швидкість, – розповів Максим Скрипнік. – Стара система працює вже нестабільно, постійно виникають збої. Тому у перевізників назріла необхідність оновити її».

Модернізація передбачає заміну старих трекерів в машинах, де це необхідно. А ще – підключення нового програмного забезпечення.  

«Завдяки оновленій системі зможемо користуватися сучасними сервісами, які дозволять ретельніше контролювати безпеку пасажирів. Будемо бачити не лише швидкість руху, а й чи не висаджує водій людей у невстановлених місцях. Для цього на дверях встановлять спеціальні датчики», – пояснив начальник  управління транспорту  Дніпропетровської ОДА  Вадим Черкасов.

Проєкт передбачає і додаткові зручності для пасажирів. В майбутньому в громадському транспорті планують запустити Wi-Fi. На зупинках – встановити електронні табло з часом прибуття автобусів. А їхній рух можна буде моніторити онлайн через смартфон.

Договори на встановлення нового обладнання вже підписали 13 з 24 перевізників. Загалом на приміських та міжміських маршрутах Дніпропетровщини працюють понад 700 машин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...