App Store Google Play

Мешканці Кривого Рогу створили волонтерську платформу для допомоги людям з інвалідністю

16.07.2020 11:15
Мешканці Кривого Рогу створили волонтерську платформу для допомоги людям з інвалідністю

У Кривому Розі небайдужі громадяни створили волонтерську платформу для допомоги людям з інвалідністю. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Перший Криворізький.

«Уявіть себе в пустелі посеред ночі. Без їжі, телефону і ножа. Приблизно так відчуває себе людина на візку з пробитим колесом, незряча людина, якій терміново треба до лікарні, будь-яка людина з інвалідністю, яка має перетнути кільце 95-го кварталу», - говорить голова ГО «Рух без меж» Юрій Понькін.

Так, на робочій зустрічі представників волонтерської платформи «Підкріплення» були присутні більше 10 волонтерів та членів «Рух без меж». Останні планують показати волонтерам технічні та етичні моменти правильного супроводжувати людей із інвалідністю.

Також планується обговорення алгоритму звернення людини з інвалідністю до "Підкріплення" та спектр допомоги, яку зможуть надати волонтери: супроводити з пункту А у пункт В, здійснити покупки чи вкрутити лампочку тощо.

Юрій Понькін говорить, що платформа «Підкріплення» діятиме у соцмережах Instagram та Facebook. Допомога надаватиметься лише особам, що мають інвалідність, підтверджену документально.

Зазначається, що у Кривому Розі живуть більше 30 тисяч людей з інвалідністю, які кожен день стикаються з перешкодами під час звичайної прогулянки дорогами та тротуарами міста, з яких:

  • 8 тисяч людей, які мають інвалідність опорно-рухового апарату;
  • 1,6 тисяч осіб пересуваються за допомогою крісел колісних;
  • 1,2 тисяч осіб з порушеннями зору;
  • 600 людей з вадами слуху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...