App Store Google Play

Мешканці Кривого Рогу створили волонтерську платформу для допомоги людям з інвалідністю

16 Липня 11:15
Мешканці Кривого Рогу створили волонтерську платформу для допомоги людям з інвалідністю

У Кривому Розі небайдужі громадяни створили волонтерську платформу для допомоги людям з інвалідністю. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Перший Криворізький.

«Уявіть себе в пустелі посеред ночі. Без їжі, телефону і ножа. Приблизно так відчуває себе людина на візку з пробитим колесом, незряча людина, якій терміново треба до лікарні, будь-яка людина з інвалідністю, яка має перетнути кільце 95-го кварталу», - говорить голова ГО «Рух без меж» Юрій Понькін.

Так, на робочій зустрічі представників волонтерської платформи «Підкріплення» були присутні більше 10 волонтерів та членів «Рух без меж». Останні планують показати волонтерам технічні та етичні моменти правильного супроводжувати людей із інвалідністю.

Також планується обговорення алгоритму звернення людини з інвалідністю до "Підкріплення" та спектр допомоги, яку зможуть надати волонтери: супроводити з пункту А у пункт В, здійснити покупки чи вкрутити лампочку тощо.

Юрій Понькін говорить, що платформа «Підкріплення» діятиме у соцмережах Instagram та Facebook. Допомога надаватиметься лише особам, що мають інвалідність, підтверджену документально.

Зазначається, що у Кривому Розі живуть більше 30 тисяч людей з інвалідністю, які кожен день стикаються з перешкодами під час звичайної прогулянки дорогами та тротуарами міста, з яких:

  • 8 тисяч людей, які мають інвалідність опорно-рухового апарату;
  • 1,6 тисяч осіб пересуваються за допомогою крісел колісних;
  • 1,2 тисяч осіб з порушеннями зору;
  • 600 людей з вадами слуху.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...