App Store Google Play

Ремонтні війни: в Дніпрі може розвалитись багатоповерхівка

15 Липня 09:00
Ремонтні війни: в Дніпрі може розвалитись багатоповерхівка

У Дніпрі мешканці багатоквартирного будинку на ж/м "Перемога" вийшли протестувати проти ремонту сусідів. Вони бояться, що через роботи з несущою стіною постраждають їхні квартири. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Відкритий.

Так, жителі багатоповерхівки воюють з сусідами з першого поверху не вперше. Раніше ті не платили комуналку, а тепер влаштували гучний ремонт, який може привести до сумних наслідків.

"Ми почули дивний шум і спустилися до них в квартиру. Виявилося, що вони роблять прорізи в несущій стіні. Ми попросили їх надати документи. В результаті ніякої документації нам не показали", - розповіла голова управління будинку Наталя Попова.

Мешканці не раз викликали правоохоронців, але ті лише розводили руками.

Обурення людей викликало і те, що будинок - це житловий кооператив. Тому без згоди всіх мешканців такі ремонти незаконні.

«Вони можуть їх робити після того, як покажуть нам ліцензовану документацію, узгоджену з архітектурним бюро. Але нічого надано не було. Поліція їм заборонила здійснювати якісь протиправні дії. Вони нам сказали, що зараз поліція поїде, і ми продовжимо робити все далі», - розповів житель будинку Ярослав Царик.

Син господарів квартири відмовився показувати документи сусідам.

"У мене є всі проекти і дозволу, але видавати я їх не збираюся. Тому що ви - некомпетентні", - заявив Кирило Манухин.

Щоб зупинити ремонт, мешканці будинку звернулися до органів контролю. Інспекція почне свою роботу приблизно через місяць.

"На час проведення перевірки інспектором і збору документів для отримання дозволу на будівельні роботи, замовник не має права проводити ремонт", - заявив заступник начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради Андрій Компанець.

Тепер люди чекають рішення комісії і допомоги від чиновників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...