App Store Google Play

Ремонтні війни: в Дніпрі може розвалитись багатоповерхівка

15.07.2020 09:00
Ремонтні війни: в Дніпрі може розвалитись багатоповерхівка

У Дніпрі мешканці багатоквартирного будинку на ж/м "Перемога" вийшли протестувати проти ремонту сусідів. Вони бояться, що через роботи з несущою стіною постраждають їхні квартири. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Відкритий.

Так, жителі багатоповерхівки воюють з сусідами з першого поверху не вперше. Раніше ті не платили комуналку, а тепер влаштували гучний ремонт, який може привести до сумних наслідків.

"Ми почули дивний шум і спустилися до них в квартиру. Виявилося, що вони роблять прорізи в несущій стіні. Ми попросили їх надати документи. В результаті ніякої документації нам не показали", - розповіла голова управління будинку Наталя Попова.

Мешканці не раз викликали правоохоронців, але ті лише розводили руками.

Обурення людей викликало і те, що будинок - це житловий кооператив. Тому без згоди всіх мешканців такі ремонти незаконні.

«Вони можуть їх робити після того, як покажуть нам ліцензовану документацію, узгоджену з архітектурним бюро. Але нічого надано не було. Поліція їм заборонила здійснювати якісь протиправні дії. Вони нам сказали, що зараз поліція поїде, і ми продовжимо робити все далі», - розповів житель будинку Ярослав Царик.

Син господарів квартири відмовився показувати документи сусідам.

"У мене є всі проекти і дозволу, але видавати я їх не збираюся. Тому що ви - некомпетентні", - заявив Кирило Манухин.

Щоб зупинити ремонт, мешканці будинку звернулися до органів контролю. Інспекція почне свою роботу приблизно через місяць.

"На час проведення перевірки інспектором і збору документів для отримання дозволу на будівельні роботи, замовник не має права проводити ремонт", - заявив заступник начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради Андрій Компанець.

Тепер люди чекають рішення комісії і допомоги від чиновників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...