App Store Google Play

Ремонтні війни: в Дніпрі може розвалитись багатоповерхівка

15 Липня 09:00
Ремонтні війни: в Дніпрі може розвалитись багатоповерхівка

У Дніпрі мешканці багатоквартирного будинку на ж/м "Перемога" вийшли протестувати проти ремонту сусідів. Вони бояться, що через роботи з несущою стіною постраждають їхні квартири. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Відкритий.

Так, жителі багатоповерхівки воюють з сусідами з першого поверху не вперше. Раніше ті не платили комуналку, а тепер влаштували гучний ремонт, який може привести до сумних наслідків.

"Ми почули дивний шум і спустилися до них в квартиру. Виявилося, що вони роблять прорізи в несущій стіні. Ми попросили їх надати документи. В результаті ніякої документації нам не показали", - розповіла голова управління будинку Наталя Попова.

Мешканці не раз викликали правоохоронців, але ті лише розводили руками.

Обурення людей викликало і те, що будинок - це житловий кооператив. Тому без згоди всіх мешканців такі ремонти незаконні.

«Вони можуть їх робити після того, як покажуть нам ліцензовану документацію, узгоджену з архітектурним бюро. Але нічого надано не було. Поліція їм заборонила здійснювати якісь протиправні дії. Вони нам сказали, що зараз поліція поїде, і ми продовжимо робити все далі», - розповів житель будинку Ярослав Царик.

Син господарів квартири відмовився показувати документи сусідам.

"У мене є всі проекти і дозволу, але видавати я їх не збираюся. Тому що ви - некомпетентні", - заявив Кирило Манухин.

Щоб зупинити ремонт, мешканці будинку звернулися до органів контролю. Інспекція почне свою роботу приблизно через місяць.

"На час проведення перевірки інспектором і збору документів для отримання дозволу на будівельні роботи, замовник не має права проводити ремонт", - заявив заступник начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровської міської ради Андрій Компанець.

Тепер люди чекають рішення комісії і допомоги від чиновників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...