App Store Google Play

"Велика Ведмедиця": на Січеславщині побудують сонячну електростанцію потужністю 100 МВт

13 Липня 15:15
"Велика Ведмедиця": на Січеславщині побудують сонячну електростанцію потужністю 100 МВт

В Межівському районі Дніпропетровської області виконуються проєктно-вишукувальні роботи з будівництва сонячної станції потужністю 100 МВт. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу EDS-ltd.

"В час абсурду, коли уряд бореться із «зеленою загрозою», закриваючи очі на власні стратегії розвитку ВДЕ, свідомі інвестори розуміють невідворотність переходу на відновлювальні джерела і не стоять на місці в очікуванні правил гри", - йдеться в повідомленні.

Так, з метою подальшої реалізації своїх стратегічних планів, між одним з таких інвесторів та компанією "EDS project" був підписаний контракт на проєктування СЕС потужністю 100 МВт в Дніпропетровській області.

В рамках проєкту вже виконано перший етап, а саме розробка техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) схеми приєднання СЕС до електричних мереж:

"Спеціалістами EDS project був проведений аналіз мережі, розраховані можливі режими її роботи, змодельовано статичну та динамічну стійкість енергосистеми та обрано оптимальну схему приєднання".

Сам план проєктованих мереж по приєднанню вказаної СЕС дуже схожий на форму сузір’я Великої Ведмедиці – звідси й пішла внутрішня назва цього об’єкта.

Зазначається, що реалізація об’єкту дасть змогу забезпечити електроенергією дефіцитні східні регіони, підтримати світову стратегію розвитку ВДЕ та «декарбонізації» енергетики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...