App Store Google Play

"Велика Ведмедиця": на Січеславщині побудують сонячну електростанцію потужністю 100 МВт

13.07.2020 15:15
"Велика Ведмедиця": на Січеславщині побудують сонячну електростанцію потужністю 100 МВт

В Межівському районі Дніпропетровської області виконуються проєктно-вишукувальні роботи з будівництва сонячної станції потужністю 100 МВт. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу EDS-ltd.

"В час абсурду, коли уряд бореться із «зеленою загрозою», закриваючи очі на власні стратегії розвитку ВДЕ, свідомі інвестори розуміють невідворотність переходу на відновлювальні джерела і не стоять на місці в очікуванні правил гри", - йдеться в повідомленні.

Так, з метою подальшої реалізації своїх стратегічних планів, між одним з таких інвесторів та компанією "EDS project" був підписаний контракт на проєктування СЕС потужністю 100 МВт в Дніпропетровській області.

В рамках проєкту вже виконано перший етап, а саме розробка техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) схеми приєднання СЕС до електричних мереж:

"Спеціалістами EDS project був проведений аналіз мережі, розраховані можливі режими її роботи, змодельовано статичну та динамічну стійкість енергосистеми та обрано оптимальну схему приєднання".

Сам план проєктованих мереж по приєднанню вказаної СЕС дуже схожий на форму сузір’я Великої Ведмедиці – звідси й пішла внутрішня назва цього об’єкта.

Зазначається, що реалізація об’єкту дасть змогу забезпечити електроенергією дефіцитні східні регіони, підтримати світову стратегію розвитку ВДЕ та «декарбонізації» енергетики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...