App Store Google Play

У Дніпрі облаштовують сучасні світлофори на нерегульованому переході

9 Липня 15:00
У Дніпрі облаштовують сучасні світлофори на нерегульованому переході

У Дніпрі на перетині вулиць Криворізької та Переможців облаштовують новий світлофорний об’єкт. Про це повідомили у пресслужбі міськради, передає Дніпроград.

Раніше тут був нерегульований пішохідний перехід, де траплялося багато аварій. Нині тут облаштували територію, встановили огорожу та оцинковані опори, поклали тактильну плитку, занизили бордюр, повісили 6 світлофорів для транспорту та 4 пішохідні. Поки всі вони працюють у тестовому режимі.

«Будівництво було розпочато місяць тому, завершити усе плануємо за два тижні. Об’єкт уже майже готовий, залишилося повісити декілька дорожніх знаків та провести пусконалагоджувальні роботи. Після перевірок комісії та поліції світлофори введуть в експлуатацію. Особливістю цього об’єкта є те, що для машин, які виїжджають з вулиці Переможців, передбачено детектор транспорту, що значно знизить затори та виникнення аварійних ситуацій», – розповів виконувач обов’язків директора КП «Дніпродорсервіс» Дмитро Герасимов.

Тепер рух на перетині вулиць Криворізької та Переможців регулюватимуть десять світлофорів. Для пішоходів вони обладнані кнопками перемикання режиму.

«У цьому місці я переходжу дорогу щодня, коли йду на роботу. До того, як встановили світлофор, завжди покладався на свої органи чуття, тобто уважно дивився в усі боки, бо машини тут не звикли навіть призупинятися. Дуже добре насамперед для безпеки людей, що тут встановили світлофори. Ще й кнопки з викликом зеленого світла є – це додаткові привілеї», – розповів мешканець району Ілля.

Дніпрянка Олена також часто переходить дорогу саме у цьому місці по вулиці Криворізькій. Жінка каже, що ця ділянка дороги дуже небезпечна: «Тут був пішохідний перехід, але автомобілів це не зупиняло. Переходити тут було дуже небезпечно, машини буквально летіли. Часто траплялися аварії».

Подивитися, як просуваються справи, прийшов голова будинкового комітету  «Криворізький» Олександр Крамаренко.

«У 19-му році тут збили людину на смерть. Тоді мешканці нашого району написали листа, його я віддав Михайлу Лисенку, заступнику міського голови.  Тоді справа зрушилася з місця і нам встановили світлофори. Ми дуже задоволені та вдячні за це, адже тепер буде безпечніше тут переходити», – переконаний Олександр Крамаренко.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі на небезпечному перехресті будують нерегульований перехід.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...