App Store Google Play

Дніпряни підтримали Порошенка і долучилися до акції "Ні політичним репресіям!"

8 Липня 22:00
Дніпряни підтримали Порошенка і долучилися до акції "Ні політичним репресіям!"

Мітинг розпочався сьогодні вранці під Печерським райсудом Києва, де продовжують розглядати клопотання щодо обрання запобіжного заходу п'ятому Президенту України Петру Порошенку.

Біля суду зібралося кілька тисяч людей. Підтримав акцію "Рух Опору Капітуляції". Десятки активістів Руху з Дніпра на чолі з координатором Андрієм Денисенком також приєдналися до мітингу. 

Екс-нардеп зауважив: те, що ми бачимо, - не суд, а політичне судилище в кращих традиціях путінського Кремля, і на місці 5-го Президента України може опинитися кожен із нас.  

"За допис у соцмережах. За неприйняття політики капітуляції перед ворог, яку активно втілює в життя преЗЕдент. За те, що Небесна Сотня та воїни АТО/ООС для вас - Герої. За те, що хочете бачити Україну вільною та самостійною. За те, що ваші думки не сподобаються комусь із ЗЕвлади. Маховик репресій запущено. І зупинити його можемо лише ми - свідомі українці, для яких Україна - не просто територія для проживання!" - наголошує координатор РОКу Андрій Денисенко. 

На його думку, свідомі українці - незалежно від політичних уподобань, переступивши всі образи, незважаючи на розходження, відкинувши свої амбіції об'єднуємося в єдиний кулак, щоб дати відсіч тепер вже ворогу внутрішньому.

Нагадаємо: прізвище Порошенка фігурує у близько 20 кримінальних провадженнях, відкритих після приходу до влади командою Зеленського. Ці провадження розпочинали як за заявами певних осіб, так і за рішенням суду. Найбільше заяв - від Андрія Портнова, серед учасників також Нестор Шуфрич і Андрій Деркач. Усі вони - соратники екс-президента Януковича, який у 2014 році втік у Росію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...