App Store Google Play

Дніпряни підтримали Порошенка і долучилися до акції "Ні політичним репресіям!"

08.07.2020 22:00
Дніпряни підтримали Порошенка і долучилися до акції "Ні політичним репресіям!"

Мітинг розпочався сьогодні вранці під Печерським райсудом Києва, де продовжують розглядати клопотання щодо обрання запобіжного заходу п'ятому Президенту України Петру Порошенку.

Біля суду зібралося кілька тисяч людей. Підтримав акцію "Рух Опору Капітуляції". Десятки активістів Руху з Дніпра на чолі з координатором Андрієм Денисенком також приєдналися до мітингу. 

Екс-нардеп зауважив: те, що ми бачимо, - не суд, а політичне судилище в кращих традиціях путінського Кремля, і на місці 5-го Президента України може опинитися кожен із нас.  

"За допис у соцмережах. За неприйняття політики капітуляції перед ворог, яку активно втілює в життя преЗЕдент. За те, що Небесна Сотня та воїни АТО/ООС для вас - Герої. За те, що хочете бачити Україну вільною та самостійною. За те, що ваші думки не сподобаються комусь із ЗЕвлади. Маховик репресій запущено. І зупинити його можемо лише ми - свідомі українці, для яких Україна - не просто територія для проживання!" - наголошує координатор РОКу Андрій Денисенко. 

На його думку, свідомі українці - незалежно від політичних уподобань, переступивши всі образи, незважаючи на розходження, відкинувши свої амбіції об'єднуємося в єдиний кулак, щоб дати відсіч тепер вже ворогу внутрішньому.

Нагадаємо: прізвище Порошенка фігурує у близько 20 кримінальних провадженнях, відкритих після приходу до влади командою Зеленського. Ці провадження розпочинали як за заявами певних осіб, так і за рішенням суду. Найбільше заяв - від Андрія Портнова, серед учасників також Нестор Шуфрич і Андрій Деркач. Усі вони - соратники екс-президента Януковича, який у 2014 році втік у Росію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...