App Store Google Play

Люди, які воюють з нашою мовою, воюють із самою Україною, - Петро Порошенко

7 Липня 19:00
Люди, які воюють з нашою мовою, воюють із самою Україною, - Петро Порошенко

П'ятий Президент України Петро Порошенко прокоментував вплив п'ятої колони на внутрішньополітичне становище країни, зокрема на мовний закон. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт "Європейської Солідарності"

"Cпочатку вони прийшли за волонтерами і ветеранами. Потім — за бойовими генералами і політиками-державниками. Вони крізь пальці дивляться на диверсії п’ятої колони, зате переслідують тих, хто боронив і боронить країну. Хто захищав і захищає цінності. Кілька тижнів тому ми дізналися про кримінальну справу щодо Томосу. Сьогодні прийшли по мову. Реваншисти атакують її через Конституційний суд", - заявив Порошенко.

За його словами, антиукраїнські атаки здійснюються з боку ОПЗЖ та партії "Слуга народу":

"На чолі атаки на українську — ОПЗЖ. Їм допомагають — окремі «Слуги народу» з високою концентрацією ідеологічної скловати."

Так, п'ятий Президент вважає, що закиди з приводу розвитку закону про мову - справа рук російської агентури, а сам закон - виважений та коректний:

"Впевнений, що люди, які воюють з нашою мовою, воюють із самою Україною. Адже в суспільстві розвиток і захист нашої мови не створює проблем. Проблему це питання становить лише для країни-агресора. При створенні мовного закону ми врахували думки всіх зацікавлених сторін, які сповідують державну політику. Єдина думка, яку ми не збиралися враховувати, — це думка Москви.

Переконаний, що закон про мову цілком та повністю відповідає Конституції України і поважає права людей. Тут — одна із головних червоних ліній, порушення якої є наріжним питанням національної безпеки."

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...