App Store Google Play

«Сільпо» запустила систему самостійного сканування та купівлі товарів «Вільнокаса»

06.07.2020 13:00
«Сільпо» запустила систему самостійного сканування та купівлі товарів «Вільнокаса»

Мережа супермаркетів «Сільпо» запустила систему самостійного сканування і покупки товарів «Вільнокаса» (Scan & Go). Послуга вже доступна в 59-ти супермаркетах мережі, в яких встановлено каси самообслуговування - «Самокаси». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ain.ua.

Як це працює

Щоб скористатися системою, знадобиться мобільний додаток «Сільпо». На головному екрані з'явиться зображення кошика, після натискання на який відкривається спеціальний сканер.

Під час шопінгу необхідно сканувати штрих-коди на упаковці або етикетках зважених продуктів. Покупки додаються в електронну корзину, яка відображається на дисплеї смартфона. Товари можна відразу пакувати в сумку або пакет.

Після натискання кнопки «Перейти до оплати» додаток згенерує QR-код, який потрібно відсканувати на касі самообслуговування «Самокаса» і оплатити покупку зручним способом (готівкою, банківською карткою або додатком).

Кому доступна послуга?

Поки доступ до послуги отримали лише постійні гості «Сільпо», що беруть участь в програмі лояльності «Власний Рахунок» - це близько 75000 учасників.

Щоб приєднатися до пілотного проекту, необхідно подати запит на електронну пошту [email protected] або через меню «Підтримка» в мобільному додатку «Сільпо».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...