App Store Google Play

«Сільпо» запустила систему самостійного сканування та купівлі товарів «Вільнокаса»

6 Липня 13:00
«Сільпо» запустила систему самостійного сканування та купівлі товарів «Вільнокаса»

Мережа супермаркетів «Сільпо» запустила систему самостійного сканування і покупки товарів «Вільнокаса» (Scan & Go). Послуга вже доступна в 59-ти супермаркетах мережі, в яких встановлено каси самообслуговування - «Самокаси». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ain.ua.

Як це працює

Щоб скористатися системою, знадобиться мобільний додаток «Сільпо». На головному екрані з'явиться зображення кошика, після натискання на який відкривається спеціальний сканер.

Під час шопінгу необхідно сканувати штрих-коди на упаковці або етикетках зважених продуктів. Покупки додаються в електронну корзину, яка відображається на дисплеї смартфона. Товари можна відразу пакувати в сумку або пакет.

Після натискання кнопки «Перейти до оплати» додаток згенерує QR-код, який потрібно відсканувати на касі самообслуговування «Самокаса» і оплатити покупку зручним способом (готівкою, банківською карткою або додатком).

Кому доступна послуга?

Поки доступ до послуги отримали лише постійні гості «Сільпо», що беруть участь в програмі лояльності «Власний Рахунок» - це близько 75000 учасників.

Щоб приєднатися до пілотного проекту, необхідно подати запит на електронну пошту [email protected] або через меню «Підтримка» в мобільному додатку «Сільпо».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...