App Store Google Play

«Сільпо» запустила систему самостійного сканування та купівлі товарів «Вільнокаса»

6 Липня 13:00
«Сільпо» запустила систему самостійного сканування та купівлі товарів «Вільнокаса»

Мережа супермаркетів «Сільпо» запустила систему самостійного сканування і покупки товарів «Вільнокаса» (Scan & Go). Послуга вже доступна в 59-ти супермаркетах мережі, в яких встановлено каси самообслуговування - «Самокаси». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ain.ua.

Як це працює

Щоб скористатися системою, знадобиться мобільний додаток «Сільпо». На головному екрані з'явиться зображення кошика, після натискання на який відкривається спеціальний сканер.

Під час шопінгу необхідно сканувати штрих-коди на упаковці або етикетках зважених продуктів. Покупки додаються в електронну корзину, яка відображається на дисплеї смартфона. Товари можна відразу пакувати в сумку або пакет.

Після натискання кнопки «Перейти до оплати» додаток згенерує QR-код, який потрібно відсканувати на касі самообслуговування «Самокаса» і оплатити покупку зручним способом (готівкою, банківською карткою або додатком).

Кому доступна послуга?

Поки доступ до послуги отримали лише постійні гості «Сільпо», що беруть участь в програмі лояльності «Власний Рахунок» - це близько 75000 учасників.

Щоб приєднатися до пілотного проекту, необхідно подати запит на електронну пошту [email protected] або через меню «Підтримка» в мобільному додатку «Сільпо».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...