App Store Google Play

"Південмаш" уклав угоду щодо кабелів на 48 мільйонів без оприлюднення цін

6 Липня 11:00
"Південмаш" уклав угоду щодо кабелів на 48 мільйонів без оприлюднення цін

ДП «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» 24 червня уклало угоду з ТОВ «Виробниче підприємство «Промелектронкомплект» про закупівлю кабелів низької та середньої напруги на 48,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає Дніпроград з посиланням на НАШІ ГРОШІ.

За попередньою інформацією, до кінця 2025 року, тобто протягом 4,5 років на умовах CPT Дніпро поставлять 40 тис м кабелів, 50 тис м проводів, 15 тис м плетінки і 500 кг емальованих проводів. Ціни та інші деталі замовлення невідомі, оскільки договір не оприлюднили, а в звіті цих даних немає.

Так, створена в квітні 2019 року столична фірма «ВП «Промелектронкомплект» належить харків’янам Євгену Руденку та Олегу Чеботарьову, а її директором є Віктор Буванов.

В свою чергу, зареєстрована разом із Євгеном Руденком Світлана Руденко володіла однойменним ТОВ «Промелектронкомплект» разом із Євгеном Лаптієм, яким керував Віктор Буванов. Однак нещодавно цю фірму переоформили на нового директора Наталію Кобозєву з Харкова.

Сам Олег Чеботарьов також володіє ТОВ «Харпіс» одноосібно і ТОВ «Спеціальне конструкторське бюро двигунобудування» разом із тим же Євгеном Лаптієм.

Загалом фірма отримала підрядів на 68,91 млн грн., з яких нинішній – найбільший.

Завод «Південмаш» входить до сфери управління Державного космічного агентства України (ДКАУ), котре очолює Володимир Міхеєв, який до приходу в агентство в 2015 році працював на харківському заводі «Комунар». Його попередником в ДКАУ був колишній гендиректор ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» Павло Дегтяренко. А перед тим головою агентства був Любомир Сабадош, помічник колишнього члена Колегії ДКАУ тепер уже екс-нардепа Андрія Тетерука («Народний фронт»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...