App Store Google Play

"Південмаш" уклав угоду щодо кабелів на 48 мільйонів без оприлюднення цін

06.07.2020 11:00
"Південмаш" уклав угоду щодо кабелів на 48 мільйонів без оприлюднення цін

ДП «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» 24 червня уклало угоду з ТОВ «Виробниче підприємство «Промелектронкомплект» про закупівлю кабелів низької та середньої напруги на 48,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає Дніпроград з посиланням на НАШІ ГРОШІ.

За попередньою інформацією, до кінця 2025 року, тобто протягом 4,5 років на умовах CPT Дніпро поставлять 40 тис м кабелів, 50 тис м проводів, 15 тис м плетінки і 500 кг емальованих проводів. Ціни та інші деталі замовлення невідомі, оскільки договір не оприлюднили, а в звіті цих даних немає.

Так, створена в квітні 2019 року столична фірма «ВП «Промелектронкомплект» належить харків’янам Євгену Руденку та Олегу Чеботарьову, а її директором є Віктор Буванов.

В свою чергу, зареєстрована разом із Євгеном Руденком Світлана Руденко володіла однойменним ТОВ «Промелектронкомплект» разом із Євгеном Лаптієм, яким керував Віктор Буванов. Однак нещодавно цю фірму переоформили на нового директора Наталію Кобозєву з Харкова.

Сам Олег Чеботарьов також володіє ТОВ «Харпіс» одноосібно і ТОВ «Спеціальне конструкторське бюро двигунобудування» разом із тим же Євгеном Лаптієм.

Загалом фірма отримала підрядів на 68,91 млн грн., з яких нинішній – найбільший.

Завод «Південмаш» входить до сфери управління Державного космічного агентства України (ДКАУ), котре очолює Володимир Міхеєв, який до приходу в агентство в 2015 році працював на харківському заводі «Комунар». Його попередником в ДКАУ був колишній гендиректор ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» Павло Дегтяренко. А перед тим головою агентства був Любомир Сабадош, помічник колишнього члена Колегії ДКАУ тепер уже екс-нардепа Андрія Тетерука («Народний фронт»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...