App Store Google Play

СБУ розслідує розкрадання десятків мільйонів бюджетних коштів владоможцями Дніпропетровщини

04.07.2020 11:30
СБУ розслідує розкрадання десятків мільйонів бюджетних коштів владоможцями Дніпропетровщини

Кіберфахівці Служби безпеки України у ході супроводження реалізації Національної програми інформатизації задокументували факти розкрадання десятків мільйонів бюджетних коштів під час виконання робіт на об’єктах комунальної власності Дніпропетровщини.

У межах розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби викрили діяльність злочинного угрупування. За версією слідства, його учасники діяли у зговорі з керівництвом Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Департаменту капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Оперативники спецслужби встановили, що протягом 2019-2020 років зловмисники вносили недостовірні та завищені дані про вартість виконаних будівельних робіт у межах проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Загальний кошторис становив 160 мільйонів гривень, 70 з яких надано міжнародними фінансовими інституціями.

Кошти цього проекту призначались для будівництва і ремонту шкіл та дитячих садочків регіону, розбудови соціальної сфери, забезпечення гуманітарної політики Дніпра, а також безперебійного функціонування закладів охорони здоров’я.

Отримані кошти організатори оборудки виводили у тінь через міжрегіональний конвертаційний центр, який функціонував на території Київської та Дніпропетровської областей.

У межах кримінального провадження за ст. 191 Кримінального кодексу України правоохоронці провели 18 одночасних обшуків за адресами офісних приміщень та проживання фігурантів і вилучили докази їх протиправної діяльності.

Триває досудове розслідування. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...