App Store Google Play

СБУ розслідує розкрадання десятків мільйонів бюджетних коштів владоможцями Дніпропетровщини

4 Липня 11:30
СБУ розслідує розкрадання десятків мільйонів бюджетних коштів владоможцями Дніпропетровщини

Кіберфахівці Служби безпеки України у ході супроводження реалізації Національної програми інформатизації задокументували факти розкрадання десятків мільйонів бюджетних коштів під час виконання робіт на об’єктах комунальної власності Дніпропетровщини.

У межах розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби викрили діяльність злочинного угрупування. За версією слідства, його учасники діяли у зговорі з керівництвом Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Департаменту капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Оперативники спецслужби встановили, що протягом 2019-2020 років зловмисники вносили недостовірні та завищені дані про вартість виконаних будівельних робіт у межах проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Загальний кошторис становив 160 мільйонів гривень, 70 з яких надано міжнародними фінансовими інституціями.

Кошти цього проекту призначались для будівництва і ремонту шкіл та дитячих садочків регіону, розбудови соціальної сфери, забезпечення гуманітарної політики Дніпра, а також безперебійного функціонування закладів охорони здоров’я.

Отримані кошти організатори оборудки виводили у тінь через міжрегіональний конвертаційний центр, який функціонував на території Київської та Дніпропетровської областей.

У межах кримінального провадження за ст. 191 Кримінального кодексу України правоохоронці провели 18 одночасних обшуків за адресами офісних приміщень та проживання фігурантів і вилучили докази їх протиправної діяльності.

Триває досудове розслідування. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...