App Store Google Play

«Масовий мітинг» проти Філатова виявився парадом пов’язаних ГО-шок, - розслідування

3 Липня 17:30
«Масовий мітинг» проти Філатова виявився парадом пов’язаних ГО-шок, - розслідування

Цими вихідними у Дніпрі пройшов автопробіг, який мав назву чи то “Дніпро без корупції”, чи то “Дніпро без Філатова”. Але скоріше його слід було б назвати «Акція взаємопов'язаних громадських організацій для створення ілюзії масовості». Такого висновку дійшли журналісти інформаційної агенції «Медіапростір», проаналізувавши інформацію, подану самими учасниками в соціальних мережах.

«Під час акції учасники автопробігу наголошують, що вони всі з різних громадських організацій, які вирішили об’єднатися задля того, аби сказати “рішуче ні Філатову”. Нібито створена ціла коаліція протестуючих. Насправді ж присутні представляють низку пов’язаних громадських організацій», - наголошують в Медіапросторі.

Наприклад, серед організаторів акції названий Геннадій Бутенко, який очолює громадську раду при Дніпропетровській обласній раді, і є засновником ГО “Рух за спільну справедливість”. Ще один представник цієї громадської організації та учасник автопробігу - Дмитро Смолянський.

В свою чергу, Дмитро Смолянський та ще один організатор акції – Сергій Розов є співзасновниками одразу чотирьох громадських організацій: “Рух вільна доля”, “Слава Дніпру”, “Ми дніпряни” та “Антикорупційна платформа Дніпро без корупції”. Усі ці організації нібито долучилися до акції. Особливо цікаво, що останні три громадські організації були зареєстровані буквально півроку тому.

Ще один член “Рух вільна доля” Вадим Мирошник у коментарях для ЗМІ критикує так звану “мафію” пов’язану з парковками у Дніпрі та вимає скасувати плату за парковки в місті. Дещо дивним виглядає той факт, що ця ж ГО та цей самісінький пан Мирошник ще два роки тому, як представник громадськості, підтримували реформу по парковкам від міської ради Дніпра і навіть давали прес-конференцію в мерії (https://bit.ly/2AqZWWo ).

Ще одна громадська організація, яка взяла участь у акції - це ГО “Антикорупційна правозахисна рада”. За збігом обставин голова цієї організації та учасник автопробігу Олександр Снісар є також співзасновником ГО “Руху вільна доля”. А от інший учасник акції Олександр Славний для одного медіа представився, як журналіст вже згаданої ГО “Антикорупційна правозахисна рада”, а вже у іншому коментарі розповів, що він представник громадської організації “Регіональний правозахист споживачів”. Ця організація має спільну електронну пошту та номер телефону з ГО “Правозахист та безпека”, яка також брала участь у акції. І обидві вони зареєстровані нещодавно - у 2019 році.

ГО «Рух вільна Доля» на своїй сторінці у Facebook вітає з днем народження (https://bit.ly/2BnafeI ) одіозного бізнесмена Олександра Петровського, якого асоціюють із головою Дніпропетровської обласної ради Святославом Олійником.

Не побачили автори розслідування на жодній з фото і оголошених «півтисячі осіб» підтримки акції. Ну хіба півсотні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...