App Store Google Play

Діяльністю Зеленського, парламенту та уряду незадоволені більшість українців - соцопитування "Рейтингу"

2 Липня 20:00
Діяльністю Зеленського, парламенту та уряду незадоволені більшість українців - соцопитування "Рейтингу"

Діяльністю президента України Володимира Зеленського задоволені 36% українців, тоді як не задоволені - 52%, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 24-28 червня 2020 року, передає Дніпроград.

Роботою голови Верховної Ради Дмитра Разумкова задоволені 21% опитаних, не задоволені - 51%.

Роботою самого парламенту й уряду задоволені значно менше: лише 9% опитаних позитивно оцінили діяльність Верховної Ради (76% - негативно), 9% - діяльність глави уряду Дениса Шмигаля (негативно 56%), 8% позитивно оцінили роботу Кабміну (71% негативно).

53% опитаних вважають, що економічна криза восени поточного року може статися через некомпетентність влади. 32% вважають, що причиною може стати коронавірус, лише 6% вважають, що кризу може спричинити війна на Донбасі.

Дві третини опитаних відмітили погіршення економічного становища України за останні півроку, майже чверть вважають, що воно не змінилося, 9% - покращилося. Про погіршення економічного становища власної сім’ї зазначила половина опитаних, майже 40% говорили про відсутність змін, 9% – побачили покращення. В найближчі півроку близько 40% очікують погіршення економічного становища країни, 31% - відсутності змін, 17% - покращення.

Серед емоцій, які найкраще відображають стан, найбільшими виявилися розчарування (41%) і надія (30%). Далі йдуть – сум (15%), страх, злість, розгубленість, зацікавлення (по 11%), радість і байдужість (по 9%), здивування (7%).

Під час дослідження методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face) було опитано 2000 респондентів віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму й Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,2%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...