App Store Google Play

Діяльністю Зеленського, парламенту та уряду незадоволені більшість українців - соцопитування "Рейтингу"

2 Липня 20:00
Діяльністю Зеленського, парламенту та уряду незадоволені більшість українців - соцопитування "Рейтингу"

Діяльністю президента України Володимира Зеленського задоволені 36% українців, тоді як не задоволені - 52%, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 24-28 червня 2020 року, передає Дніпроград.

Роботою голови Верховної Ради Дмитра Разумкова задоволені 21% опитаних, не задоволені - 51%.

Роботою самого парламенту й уряду задоволені значно менше: лише 9% опитаних позитивно оцінили діяльність Верховної Ради (76% - негативно), 9% - діяльність глави уряду Дениса Шмигаля (негативно 56%), 8% позитивно оцінили роботу Кабміну (71% негативно).

53% опитаних вважають, що економічна криза восени поточного року може статися через некомпетентність влади. 32% вважають, що причиною може стати коронавірус, лише 6% вважають, що кризу може спричинити війна на Донбасі.

Дві третини опитаних відмітили погіршення економічного становища України за останні півроку, майже чверть вважають, що воно не змінилося, 9% - покращилося. Про погіршення економічного становища власної сім’ї зазначила половина опитаних, майже 40% говорили про відсутність змін, 9% – побачили покращення. В найближчі півроку близько 40% очікують погіршення економічного становища країни, 31% - відсутності змін, 17% - покращення.

Серед емоцій, які найкраще відображають стан, найбільшими виявилися розчарування (41%) і надія (30%). Далі йдуть – сум (15%), страх, злість, розгубленість, зацікавлення (по 11%), радість і байдужість (по 9%), здивування (7%).

Під час дослідження методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face) було опитано 2000 респондентів віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму й Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,2%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...