App Store Google Play

Діяльністю Зеленського, парламенту та уряду незадоволені більшість українців - соцопитування "Рейтингу"

02.07.2020 20:00
Діяльністю Зеленського, парламенту та уряду незадоволені більшість українців - соцопитування "Рейтингу"

Діяльністю президента України Володимира Зеленського задоволені 36% українців, тоді як не задоволені - 52%, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 24-28 червня 2020 року, передає Дніпроград.

Роботою голови Верховної Ради Дмитра Разумкова задоволені 21% опитаних, не задоволені - 51%.

Роботою самого парламенту й уряду задоволені значно менше: лише 9% опитаних позитивно оцінили діяльність Верховної Ради (76% - негативно), 9% - діяльність глави уряду Дениса Шмигаля (негативно 56%), 8% позитивно оцінили роботу Кабміну (71% негативно).

53% опитаних вважають, що економічна криза восени поточного року може статися через некомпетентність влади. 32% вважають, що причиною може стати коронавірус, лише 6% вважають, що кризу може спричинити війна на Донбасі.

Дві третини опитаних відмітили погіршення економічного становища України за останні півроку, майже чверть вважають, що воно не змінилося, 9% - покращилося. Про погіршення економічного становища власної сім’ї зазначила половина опитаних, майже 40% говорили про відсутність змін, 9% – побачили покращення. В найближчі півроку близько 40% очікують погіршення економічного становища країни, 31% - відсутності змін, 17% - покращення.

Серед емоцій, які найкраще відображають стан, найбільшими виявилися розчарування (41%) і надія (30%). Далі йдуть – сум (15%), страх, злість, розгубленість, зацікавлення (по 11%), радість і байдужість (по 9%), здивування (7%).

Під час дослідження методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face) було опитано 2000 респондентів віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму й Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,2%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...