App Store Google Play

Няню, яка жорстоко "заспокоювала" півторарічну дитину, звільнили

1 Липня 11:30
Няню, яка жорстоко "заспокоювала" півторарічну дитину, звільнили

У Кам’янському будинку дитини в Дніпропетровській області звільнили з роботи співробітницю, яка намагалась заспокоїти півторарічну дитину, перевернувши її головою вниз і струшуючи. Інформацію про це у вівторок підтвердив заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Григорук 30 червня.

Він розповів, що інцидент стався 26 червня, однак посадовець про це дізнався тільки сьогодні. Відео того, що сталось, потрапило в Інтернет.

Півторарічна дівчинка під час прогулянки на вулиці поводилася неспокійно, і няня на це відреагувала. Її дії в департаменті називають «грубим насильством».

«Факт грубого насильства над дитиною. Сам факт обурює нас дуже – як медиків, як співробітників департаменту. Інформація про сам факт насильства передана до місцевої поліції», – сказав Олексій Григорук.

Жінка працювала в закладі чотири роки. Триває службова перевірка, зазначив посадовець.

За інформацію з пресслужби обласної ради, директор закладу на запит облради заявив, що співробітниця «у своїй пояснювальній записці зазначила, що таким чином хотіла заспокоїти дитину».

За результатами медобстеження, дитина не має фізичних ушкоджень.

Ювенальна поліція Кам’янського проводить перевірку. У мерії міста повідомили, що хід розслідування інциденту перебуває на контролі міського голови.

У Кам’янському спеціалізованому будинку дитини в Дніпропетровській області виховуються 60 дітей батьків, позбавлених батьківських прав, з різними діагнозами – синдромом Дауна, захворюваннями нервової системи, вадами розвитку тощо.

Радіо Свобода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...