App Store Google Play

Няню, яка жорстоко "заспокоювала" півторарічну дитину, звільнили

01.07.2020 11:30
Няню, яка жорстоко "заспокоювала" півторарічну дитину, звільнили

У Кам’янському будинку дитини в Дніпропетровській області звільнили з роботи співробітницю, яка намагалась заспокоїти півторарічну дитину, перевернувши її головою вниз і струшуючи. Інформацію про це у вівторок підтвердив заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Григорук 30 червня.

Він розповів, що інцидент стався 26 червня, однак посадовець про це дізнався тільки сьогодні. Відео того, що сталось, потрапило в Інтернет.

Півторарічна дівчинка під час прогулянки на вулиці поводилася неспокійно, і няня на це відреагувала. Її дії в департаменті називають «грубим насильством».

«Факт грубого насильства над дитиною. Сам факт обурює нас дуже – як медиків, як співробітників департаменту. Інформація про сам факт насильства передана до місцевої поліції», – сказав Олексій Григорук.

Жінка працювала в закладі чотири роки. Триває службова перевірка, зазначив посадовець.

За інформацію з пресслужби обласної ради, директор закладу на запит облради заявив, що співробітниця «у своїй пояснювальній записці зазначила, що таким чином хотіла заспокоїти дитину».

За результатами медобстеження, дитина не має фізичних ушкоджень.

Ювенальна поліція Кам’янського проводить перевірку. У мерії міста повідомили, що хід розслідування інциденту перебуває на контролі міського голови.

У Кам’янському спеціалізованому будинку дитини в Дніпропетровській області виховуються 60 дітей батьків, позбавлених батьківських прав, з різними діагнозами – синдромом Дауна, захворюваннями нервової системи, вадами розвитку тощо.

Радіо Свобода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...