App Store Google Play

Няню, яка жорстоко "заспокоювала" півторарічну дитину, звільнили

01.07.2020 11:30
Няню, яка жорстоко "заспокоювала" півторарічну дитину, звільнили

У Кам’янському будинку дитини в Дніпропетровській області звільнили з роботи співробітницю, яка намагалась заспокоїти півторарічну дитину, перевернувши її головою вниз і струшуючи. Інформацію про це у вівторок підтвердив заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Григорук 30 червня.

Він розповів, що інцидент стався 26 червня, однак посадовець про це дізнався тільки сьогодні. Відео того, що сталось, потрапило в Інтернет.

Півторарічна дівчинка під час прогулянки на вулиці поводилася неспокійно, і няня на це відреагувала. Її дії в департаменті називають «грубим насильством».

«Факт грубого насильства над дитиною. Сам факт обурює нас дуже – як медиків, як співробітників департаменту. Інформація про сам факт насильства передана до місцевої поліції», – сказав Олексій Григорук.

Жінка працювала в закладі чотири роки. Триває службова перевірка, зазначив посадовець.

За інформацію з пресслужби обласної ради, директор закладу на запит облради заявив, що співробітниця «у своїй пояснювальній записці зазначила, що таким чином хотіла заспокоїти дитину».

За результатами медобстеження, дитина не має фізичних ушкоджень.

Ювенальна поліція Кам’янського проводить перевірку. У мерії міста повідомили, що хід розслідування інциденту перебуває на контролі міського голови.

У Кам’янському спеціалізованому будинку дитини в Дніпропетровській області виховуються 60 дітей батьків, позбавлених батьківських прав, з різними діагнозами – синдромом Дауна, захворюваннями нервової системи, вадами розвитку тощо.

Радіо Свобода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...