App Store Google Play

У владі є ті, хто хоче реанімувати Компартію

30 Червня 10:00
У владі є ті, хто хоче реанімувати Компартію

Міністр юстиції Денис Малюська виступає за те, щоб скасувати люстрацію чиновників Компартії і тих, які працювали за часів СРСР, а також застосовувати індивідуальний підхід для люстрації інших службовців.

Питання – чи Малюська незалежний міністр. Чи все таки має старшого міністра-куратора? Який просто нарізає йому завдання. А Малюська їх відігрує, щоб зберігатися на посаді міністра. Він вже став частиною системи.

Друге. Ті, хто справді запускають цю ідею, мають на меті реанімувати Комуністичну партію. Щоб завести її на вибори і отримати свій відсоток і свою нішу в парламенті.

Одна з останніх соціологій показала, що сентименти до Радянського Союзу мають 30 відсотків населення. Якщо реанімують Компартію, 10 процентів можуть взяти.

Сентименти до Радянського Союзу мають 30 відсотків населення

Це роблять руками міністра. Малюсці, з точки зору іміджу, це не шкодить. Він свій імідж будує через дивакуватість. Після стояння на руках і ховання під столом.

Давайте говорити відверто, Компартія в Україні – це агенти Кремля, які працювали на Росію. У 2014 році закликали сюди вводити війська. Допомагали Кремлю в окупації Криму і Донбасу. Це носії інтересів Москви.

Є політична вигода повернути у владу старі кадри. Тому що можливі позачергові парламентські вибори. Мета – далеко не місцева кампанія. Ті, хто цю тему крутить, їх місцеві вибори мало хвилюють. Думають над формами, як завести у Верховну Раду ту чи іншу партію, щоб можна було грабанути.

У владі є різні групи впливу, різні інтереси. Не думаю, що подібне робить Зеленський чи Шмигаль. Роблять ті, хто хочуть впливати на політику, ухвалення рішень, кадрові питання.

У владу повертають кадри часів Януковича. І в.о міністра освіти – натяк на це. Митниця, податкова – теж натяк. Зеленський зрозумів, що молоді, свіжі обличчя допомогли йому прийти до влади. Але користуватися він буде старими, перевіреними інструментами Януковича і Кучми. "Крепкие хозяйственики" йому подобаються більше, ніж прогресивна молодь, яка може робити реформи європейського типу.

Країну ментально повертають у жорстке минуле. Замість руху вперед. У той час, як у світі говорять про штучний інтелект і колонізацію космосу.

Gazeta.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...