App Store Google Play

«Завдання ЗЕвлади – позбавити націонал-патріотів суб’єктності», - Андрій Денисенко

28 Червня 14:00
«Завдання ЗЕвлади – позбавити націонал-патріотів суб’єктності», - Андрій Денисенко

Обласна влада наразі робить все, аби дискредитувати українських патріотів і націоналістів Дніпра та Січеслащини. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав екс-нардеп, регіональний координатор «Руху Опору Капітуляції» Андрій Денисенко. 

Наразі ціль ставлеників Зеленського в нашому регіоні – голови облради Cвятослава Олійника та голови ОДА Олександра Бондаренка - представити національно-патріотичний рух на Січеславщині як несамостійну силу, патріотів - як продажних і залежних людей, позбавлених власної суб‘єктності, як масовку і підтанцьовку, котра завжди обслуговує чиїсь чужі інтереси. Це - давній прийом кремлівської пропаганди та її епігонів з числа місцевих феодалів та криміналу, написав Денисенко. 

«Nihil novi - нічого нового. Окупанти й колаборанти завжди називали нас гітлерівськими наймитами, англійськими та польськими шпигунами, прислужниками світового імперіалізму, вигадкою австро-угорського генштабу та фашистсько-американськими запроданцями. Як наче немає ніякої України й тих, для кого вона може складати смисл всього життя», - наголосив координатор РОКу.

Невдалі спроби тимчасовими керманичі області намагаються робити шляхом нав’язування суспільству думкичерез ЗМІ та соцмережі про те, що представники націонал-патріотів, у тому числі – і сам Денисенко, – прислужники олігархів та місцевих товстосумів. 

«Нещодавно від чергового зливного бачка у фейсбуці довідався, що я є агентом городничого Філатова (само собою платним). Хоча ще пару місяців тому в усіх висерах у мережі, включно з Вікіпедією, я проходив як абсолютно точно ідентифікований прислужник протилежного містечкового табору - подільник і посіпака Петровського [Олександра, - ред.]. Ще раніше усі бродячі цирки й ботоферми таврували мене викриттями роботи в інтересах Коломойського [Ігоря, - ред.], Вілкула (!) [Олександра, - ред.], Ступака (якщо ще хтось такого пам‘ятає) [Івана, - ред.] і навіть Олійника [Святослава]. Але марно - Україна була, є і буде!» - зауважив координатор «Руху Опору Капітуляції» Андрій Денисенко.

Також екс-нардеп наголосив, що завжди будуть люди, готові стати на її захист і присвятити себе перемозі української справи: «Ми є сила, яку вам не спинити. Сила українського народу, який на своїй землі змусить усіх грати за своїми правилами!».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...