App Store Google Play

«Завдання ЗЕвлади – позбавити націонал-патріотів суб’єктності», - Андрій Денисенко

28.06.2020 14:00
«Завдання ЗЕвлади – позбавити націонал-патріотів суб’єктності», - Андрій Денисенко

Обласна влада наразі робить все, аби дискредитувати українських патріотів і націоналістів Дніпра та Січеслащини. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав екс-нардеп, регіональний координатор «Руху Опору Капітуляції» Андрій Денисенко. 

Наразі ціль ставлеників Зеленського в нашому регіоні – голови облради Cвятослава Олійника та голови ОДА Олександра Бондаренка - представити національно-патріотичний рух на Січеславщині як несамостійну силу, патріотів - як продажних і залежних людей, позбавлених власної суб‘єктності, як масовку і підтанцьовку, котра завжди обслуговує чиїсь чужі інтереси. Це - давній прийом кремлівської пропаганди та її епігонів з числа місцевих феодалів та криміналу, написав Денисенко. 

«Nihil novi - нічого нового. Окупанти й колаборанти завжди називали нас гітлерівськими наймитами, англійськими та польськими шпигунами, прислужниками світового імперіалізму, вигадкою австро-угорського генштабу та фашистсько-американськими запроданцями. Як наче немає ніякої України й тих, для кого вона може складати смисл всього життя», - наголосив координатор РОКу.

Невдалі спроби тимчасовими керманичі області намагаються робити шляхом нав’язування суспільству думкичерез ЗМІ та соцмережі про те, що представники націонал-патріотів, у тому числі – і сам Денисенко, – прислужники олігархів та місцевих товстосумів. 

«Нещодавно від чергового зливного бачка у фейсбуці довідався, що я є агентом городничого Філатова (само собою платним). Хоча ще пару місяців тому в усіх висерах у мережі, включно з Вікіпедією, я проходив як абсолютно точно ідентифікований прислужник протилежного містечкового табору - подільник і посіпака Петровського [Олександра, - ред.]. Ще раніше усі бродячі цирки й ботоферми таврували мене викриттями роботи в інтересах Коломойського [Ігоря, - ред.], Вілкула (!) [Олександра, - ред.], Ступака (якщо ще хтось такого пам‘ятає) [Івана, - ред.] і навіть Олійника [Святослава]. Але марно - Україна була, є і буде!» - зауважив координатор «Руху Опору Капітуляції» Андрій Денисенко.

Також екс-нардеп наголосив, що завжди будуть люди, готові стати на її захист і присвятити себе перемозі української справи: «Ми є сила, яку вам не спинити. Сила українського народу, який на своїй землі змусить усіх грати за своїми правилами!».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...