App Store Google Play

У Дніпрі розробляють єдиний макет для адресних табличок на багатоквартирних будинках

27 Червня 10:00
У Дніпрі розробляють єдиний макет для адресних табличок на багатоквартирних будинках

У Дніпрі розробляють рішення щодо встановлення адресних табличок на багатоквартирних будинках за єдиним зразком. На один дім може бути комплект: розміщені на червоній лінії, внутрішньобудинкові покажчики (на арках) і біля під’їздів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

За словами головного художника Дніпра Сергія Білопольського, така робота запроваджується не лише для естетичного вигляду, а й для зручності користування навігацією, коли швидко можна буде без проблем знайти той чи інший будинок.

«Наразі тестуємо варіанти адресних табличок на різних будинках, щоб дійти єдиного зовнішнього вигляду. Підготуємо відповідні правила, де буде прописано, які саме таблички повинні бути, як правильно їх розміщувати. Урешті буде єдине рішення, яким повинні будуть користуватися усі багатоквартирні будинки, зокрема й ОСББ, ЖБК», – розповів під час пресконференції 26 червня Сергій Білопольський.

Зі свого боку спеціаліст департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Владислав Макарець зазначив: «Після тестування різних форматів адресних табличок, кожне об’єднання у відділі роботи з ОСББ, ОСН і ЖБК зможе отримати рекомендації з візуалізації за розробленим стандартизованим зразком. Ми відкриті для для такої співпраці й усіляко готові допомагати. Встановлювати адресні таблички ОСББ повинні будуть власним коштом».

Згідно з правилами благоустрою території м. Дніпра, власники (балансоутримувачі, користувачі) будинків і споруд зобов’язані утримувати у належному стані покажчики, розташовані на фасадах. За порушення інспекція з питань благоустрою має право складати адмінпротоколи за ст. 152 КУпАП. Штраф, передбачений кодексом, – від 340 до 1700 грн.

«Хочу одразу заспокоїти мешканців, що репресивні методи, тобто штрафи, застосовуватимемо у крайніх випадках. Сподіваємося, що містяни будуть свідомими: встановлюватимуть адресні таблички відповідно до розроблених єдиних зразків, адже ми усі хочемо бачити наші вулиці та будинки гарними», – додав начальник міської інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...