App Store Google Play

У Дніпрі розробляють єдиний макет для адресних табличок на багатоквартирних будинках

27.06.2020 10:00
У Дніпрі розробляють єдиний макет для адресних табличок на багатоквартирних будинках

У Дніпрі розробляють рішення щодо встановлення адресних табличок на багатоквартирних будинках за єдиним зразком. На один дім може бути комплект: розміщені на червоній лінії, внутрішньобудинкові покажчики (на арках) і біля під’їздів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

За словами головного художника Дніпра Сергія Білопольського, така робота запроваджується не лише для естетичного вигляду, а й для зручності користування навігацією, коли швидко можна буде без проблем знайти той чи інший будинок.

«Наразі тестуємо варіанти адресних табличок на різних будинках, щоб дійти єдиного зовнішнього вигляду. Підготуємо відповідні правила, де буде прописано, які саме таблички повинні бути, як правильно їх розміщувати. Урешті буде єдине рішення, яким повинні будуть користуватися усі багатоквартирні будинки, зокрема й ОСББ, ЖБК», – розповів під час пресконференції 26 червня Сергій Білопольський.

Зі свого боку спеціаліст департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Владислав Макарець зазначив: «Після тестування різних форматів адресних табличок, кожне об’єднання у відділі роботи з ОСББ, ОСН і ЖБК зможе отримати рекомендації з візуалізації за розробленим стандартизованим зразком. Ми відкриті для для такої співпраці й усіляко готові допомагати. Встановлювати адресні таблички ОСББ повинні будуть власним коштом».

Згідно з правилами благоустрою території м. Дніпра, власники (балансоутримувачі, користувачі) будинків і споруд зобов’язані утримувати у належному стані покажчики, розташовані на фасадах. За порушення інспекція з питань благоустрою має право складати адмінпротоколи за ст. 152 КУпАП. Штраф, передбачений кодексом, – від 340 до 1700 грн.

«Хочу одразу заспокоїти мешканців, що репресивні методи, тобто штрафи, застосовуватимемо у крайніх випадках. Сподіваємося, що містяни будуть свідомими: встановлюватимуть адресні таблички відповідно до розроблених єдиних зразків, адже ми усі хочемо бачити наші вулиці та будинки гарними», – додав начальник міської інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...