App Store Google Play

ПГ СІЧ домоглася від Міноборони компенсації на реабілітацію для військовослужбовця

26 Червня 18:00
ПГ СІЧ домоглася від Міноборони компенсації на реабілітацію для військовослужбовця

ГО Правозахисна група "СІЧ" допомогла військовослужбовцю через суд стягнути з Міноборони грошову компенсацію через часткову втрату працездатності. Про це йдеться на сторінці ПГ у Фейсбук, передає Дніпроград.

Як зазначається, 46-річний Максим Кравченко отримав травму під час виконання наказу командира: встановлював пункт повітряного спостереження. Сталося непередбачуване – дах обвалився і військовий упав з висоти 3-го поверху та зламав хребець. Лікарі підтвердили втрату працездатності на 25%.

“Несправедливість. Так одним словом можна описати те, як держава обійшлася зі своїм захисником. Міноборони відмовило Максиму Кравченко в одноразовій грошовій допомозі, бо він «ніс військову службу, а не виконував військовий обов'язок». Ця гра слів ледве не коштувала бійцеві надто дорого, адже він не мав за що пройти реабілітацію”, - йдеться у повідомленні.

Та військова служба включає у себе виконання військових обов'язків, тому це аж ніяк не може бути причиною відмови у виплаті.

Правозахисниця Віталія Серебрянська довела свою позицію в суді. Дніпропетровський окружний адміністративний суд задовольнив її позов в інтересах захисника та визнав дії Міністерства оборони України протиправними.

Сума одноразової допомоги, яку отримає військовослужбовець складає більше 100 000 грн, що дозволить чоловікові пройти необхідну реабілітацію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...