App Store Google Play

ПГ СІЧ домоглася від Міноборони компенсації на реабілітацію для військовослужбовця

26 Червня 18:00
ПГ СІЧ домоглася від Міноборони компенсації на реабілітацію для військовослужбовця

ГО Правозахисна група "СІЧ" допомогла військовослужбовцю через суд стягнути з Міноборони грошову компенсацію через часткову втрату працездатності. Про це йдеться на сторінці ПГ у Фейсбук, передає Дніпроград.

Як зазначається, 46-річний Максим Кравченко отримав травму під час виконання наказу командира: встановлював пункт повітряного спостереження. Сталося непередбачуване – дах обвалився і військовий упав з висоти 3-го поверху та зламав хребець. Лікарі підтвердили втрату працездатності на 25%.

“Несправедливість. Так одним словом можна описати те, як держава обійшлася зі своїм захисником. Міноборони відмовило Максиму Кравченко в одноразовій грошовій допомозі, бо він «ніс військову службу, а не виконував військовий обов'язок». Ця гра слів ледве не коштувала бійцеві надто дорого, адже він не мав за що пройти реабілітацію”, - йдеться у повідомленні.

Та військова служба включає у себе виконання військових обов'язків, тому це аж ніяк не може бути причиною відмови у виплаті.

Правозахисниця Віталія Серебрянська довела свою позицію в суді. Дніпропетровський окружний адміністративний суд задовольнив її позов в інтересах захисника та визнав дії Міністерства оборони України протиправними.

Сума одноразової допомоги, яку отримає військовослужбовець складає більше 100 000 грн, що дозволить чоловікові пройти необхідну реабілітацію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...