App Store Google Play

Сезон відпусток: дніпряни розповіли, які зручності їм важливі при виборі житла для відпочинку

25 Червня 11:00
Сезон відпусток: дніпряни розповіли, які зручності їм важливі при виборі житла для відпочинку

З настанням спеки багато жителів України збираються у відпустку - на море чи у гори. Процес зборів пов'язаний з пошуком підходящих місць для відпочинку, а також вибором та бронюванням житла.

Дніпряни розповіли, яку корисну техніку вони потребують у номерах чи будиночках. Виявилося, що мешканці міста майже не уявляють собі комфортне життя без холодильника та інших функціональних приладів.

Чому туристи приділяють так багато уваги холодильникам та на які ще прилади вони розраховують?

Навіть ті мешканці Дніпра, які прагнуть забути під час відпочинку про хатні справи, стверджують, що житло без холодильника за замовчуванням не може бути комфортабельним. Ці прилади знадобляться для зберігання різних речей, зокрема - води, соків, льоду, ягід та фруктів, а також деяких видів косметики.

Оптимальний варіант - це доступні за ціною та обладнані двома камерами середнього розміру холодильники Indesit у Дніпрі.

Крім цього, дніпряни впевнені, що будь-який номер без кондиціонування у літню спеку перетворюється на місце, в якому майже нереально знаходитися. Перебування у задушливому, невеликому за площею приміщення псує настрій, самопочуття та відпочинок в цілому.

Вирішити проблему може функціональна та потужна спліт система чи мобільний кондиціонер.

На випадок "лінивого" відпочинку знадобиться і телевізор. Цей пристрій допоможе затишно відпочити після насиченого дня за переглядом фільму чи мультика, а якщо телевізор підтримає Smart-функції, то на ньому можна буде зіграти у ігри, подивитися YouTube чи навіть поспілкуватися у соціальних мережах.

Важливу роль відіграє і електричний фен. Він необхідний, щоб причепуритися після купання чи пікніку. Звісно, без нього можна обійтися, але якщо мова йде про комфорт, то фен точно не завадить.

Серед інших важливих складових комфортного відпочинку називають також доступ до Wi-Fi, якісну сантехніку та меблі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...