App Store Google Play

Міноборони закупить у компанії Коломойського паливо за найвищою ціною

25.06.2020 08:00
Міноборони закупить у компанії Коломойського паливо за найвищою ціною

Міністерство оборони підписало контракт на поставку авіаційного палива з компанією олігарха Ігоря Коломойського "Укртатнафта", яка запропонувала найвищу ціну на аукціоні.

Про це повідомляють  #Букви. 

У квітні 2020 року Міністерство оборони України оголосило тендер на покупку 3550 тонн авіаційного палива. У тендері брали участь 6 компаній. Серед них найменшу ціну (12 600 грн/т) запропонувала компанія “Окко”, найвищу (16 256 грн/т) — “Укртатнафта”. Різниця в ціні — 29%.

Пропозиції 5 компаній, за винятком компанії “Укртатнафта”, що належить олігархові Ігорю Коломойському, були відхилені тендерним комітетом. Причина відхилення — “неусунення учасником недоліків у поданих ним документах”.

Переможцем тендеру стала компанія “Укртатнафта”. Відповідне рішення було прийнято 16 червня.

У вівторок, 23 червня, Міністерство оборони і “Укртатнафта” підписали договір, його текст опублікований на сайті Prozorro. Відповідно до договору, компанія зобов’язана поставити паливо протягом 1 місяця.

Як зазначає профільне видання enkorr.com.ua, компанії з групи “Приват” не брали участь в тендерах Міноборони з 2015 (коли був запущений сервіс держзакупівель ProZorro) до 2019 року. При цьому протягом останнього року ці компанії програвали тендери або були дискваліфіковані тендерним комітетом. Таким чином, цей контракт на поставку авіаційного палива — перший за останні 5 років.

Раніше повідомлялося, що компанії, пов’язані з олігархом Ігорем Коломойським, за півроку могли заробити понад 4 млрд гривень на продажу вугілля державної компанії “Центренерго” за завищеними цінами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...