App Store Google Play

Міноборони закупить у компанії Коломойського паливо за найвищою ціною

25 Червня 08:00
Міноборони закупить у компанії Коломойського паливо за найвищою ціною

Міністерство оборони підписало контракт на поставку авіаційного палива з компанією олігарха Ігоря Коломойського "Укртатнафта", яка запропонувала найвищу ціну на аукціоні.

Про це повідомляють  #Букви. 

У квітні 2020 року Міністерство оборони України оголосило тендер на покупку 3550 тонн авіаційного палива. У тендері брали участь 6 компаній. Серед них найменшу ціну (12 600 грн/т) запропонувала компанія “Окко”, найвищу (16 256 грн/т) — “Укртатнафта”. Різниця в ціні — 29%.

Пропозиції 5 компаній, за винятком компанії “Укртатнафта”, що належить олігархові Ігорю Коломойському, були відхилені тендерним комітетом. Причина відхилення — “неусунення учасником недоліків у поданих ним документах”.

Переможцем тендеру стала компанія “Укртатнафта”. Відповідне рішення було прийнято 16 червня.

У вівторок, 23 червня, Міністерство оборони і “Укртатнафта” підписали договір, його текст опублікований на сайті Prozorro. Відповідно до договору, компанія зобов’язана поставити паливо протягом 1 місяця.

Як зазначає профільне видання enkorr.com.ua, компанії з групи “Приват” не брали участь в тендерах Міноборони з 2015 (коли був запущений сервіс держзакупівель ProZorro) до 2019 року. При цьому протягом останнього року ці компанії програвали тендери або були дискваліфіковані тендерним комітетом. Таким чином, цей контракт на поставку авіаційного палива — перший за останні 5 років.

Раніше повідомлялося, що компанії, пов’язані з олігархом Ігорем Коломойським, за півроку могли заробити понад 4 млрд гривень на продажу вугілля державної компанії “Центренерго” за завищеними цінами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...