App Store Google Play

Кінцевим бенефіціарним власником колишнього каналу Усова став член «Опоблоку»

25 Червня 22:00
Кінцевим бенефіціарним власником колишнього каналу Усова став член «Опоблоку»

Член політичної партії «Опозиційний блок» Андрій Муксімов став одним з кінцевих бенефіціарних власників телеканалу «Перший міський телеканал. Кривий Ріг», основним власником якого у квітні-травні 2020 року був колишній народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Костянтин Усов. Дані про зміну кінцевого бенефіціарного власника каналу з’явились 15 червня 2020 року.

Пан Муксімов став кінцевим бенефіціарним власником замість Сергія Литвиненка. Він контролює телеканал через ТОВ «Агросвіт-К», де йому належить половина статутного капіталу. Інші 50% цієї агрофірми належать Наталії Будченко - відповідно, вона теж є кінцевою бенефіціарною власницею ТОВ «Перший міський телеканал. Кривий Ріг».

Андрій Муксімов і Наталія Будченко через ТОВ «Агросвіт-К» контролюють сукупно 51% телеканалу. По 24,5% телеканалу належать ще двом людям: Катерині Поляковій та Анатолію Федорчуку.

Андрій Муксімов – інженер-механік за фахом. Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, у 2014 році був одним із керівників ГО «Фонд Олександра Вілкула "Українська перспектива"». За даними облради Дніпропетровської області, у ГО він займає посаду виконавчого директора ГО. Пан Муксімов також є депутатом Дніпропетровської облради, членом постійної комісії обласної ради з питань підприємництва, переробної промисловості, торговельного та побутового обслуговування. У Кривому Розі він не медійна особа.

Працює Андрій Муксімов у ПрАТ «ВО Стальканат-Сілур», там у 2019 році він заробив 1 059 681 гривень

За спостереженнями автора цього матеріалу, після зміни власників на телеканалі зменшилася кількість матеріалів критичного характеру про міську владу, однак – побільшого паркетних новин.

Нагадаємо, з вересня 2019 року «Першим міським телеканалом. Кривий Ріг» керувала помічниця народного депутата восьмого скликання від фракції «Блок Петра Порошенка» Костянтина Усова Юлія Баняс. Сам Костянтин Усов у квітні 2020 року став мажоритарним власником каналу (51%) замість Віри Пєснєвої. Потім він продав 51% каналу агрофірмі. Він офіційно власником каналу був один місяць – із 15 квітня по 18 травня 2020 року. Із 18 травня 2020 року «Перший міський телеканал. Кривий Ріг» на 51% належить ТОВ «Агросвіт-К», яке займається вирощуванням зернових культур. Агрофірма заснована на базі колишнього колгоспу «Радушний» й розташоване в смт. Радушне (передмістя Кривого Рогу). Нею керує Олег Неділько, який був відомий у медійних колах лише як директор сільгосппідприємства. 

Детектор Медіа

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...