App Store Google Play

Кінцевим бенефіціарним власником колишнього каналу Усова став член «Опоблоку»

25 Червня 22:00
Кінцевим бенефіціарним власником колишнього каналу Усова став член «Опоблоку»

Член політичної партії «Опозиційний блок» Андрій Муксімов став одним з кінцевих бенефіціарних власників телеканалу «Перший міський телеканал. Кривий Ріг», основним власником якого у квітні-травні 2020 року був колишній народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Костянтин Усов. Дані про зміну кінцевого бенефіціарного власника каналу з’явились 15 червня 2020 року.

Пан Муксімов став кінцевим бенефіціарним власником замість Сергія Литвиненка. Він контролює телеканал через ТОВ «Агросвіт-К», де йому належить половина статутного капіталу. Інші 50% цієї агрофірми належать Наталії Будченко - відповідно, вона теж є кінцевою бенефіціарною власницею ТОВ «Перший міський телеканал. Кривий Ріг».

Андрій Муксімов і Наталія Будченко через ТОВ «Агросвіт-К» контролюють сукупно 51% телеканалу. По 24,5% телеканалу належать ще двом людям: Катерині Поляковій та Анатолію Федорчуку.

Андрій Муксімов – інженер-механік за фахом. Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, у 2014 році був одним із керівників ГО «Фонд Олександра Вілкула "Українська перспектива"». За даними облради Дніпропетровської області, у ГО він займає посаду виконавчого директора ГО. Пан Муксімов також є депутатом Дніпропетровської облради, членом постійної комісії обласної ради з питань підприємництва, переробної промисловості, торговельного та побутового обслуговування. У Кривому Розі він не медійна особа.

Працює Андрій Муксімов у ПрАТ «ВО Стальканат-Сілур», там у 2019 році він заробив 1 059 681 гривень

За спостереженнями автора цього матеріалу, після зміни власників на телеканалі зменшилася кількість матеріалів критичного характеру про міську владу, однак – побільшого паркетних новин.

Нагадаємо, з вересня 2019 року «Першим міським телеканалом. Кривий Ріг» керувала помічниця народного депутата восьмого скликання від фракції «Блок Петра Порошенка» Костянтина Усова Юлія Баняс. Сам Костянтин Усов у квітні 2020 року став мажоритарним власником каналу (51%) замість Віри Пєснєвої. Потім він продав 51% каналу агрофірмі. Він офіційно власником каналу був один місяць – із 15 квітня по 18 травня 2020 року. Із 18 травня 2020 року «Перший міський телеканал. Кривий Ріг» на 51% належить ТОВ «Агросвіт-К», яке займається вирощуванням зернових культур. Агрофірма заснована на базі колишнього колгоспу «Радушний» й розташоване в смт. Радушне (передмістя Кривого Рогу). Нею керує Олег Неділько, який був відомий у медійних колах лише як директор сільгосппідприємства. 

Детектор Медіа

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...