App Store Google Play

"Слуги народу" злякалися громади і терміново перенесли місце візиту

22 Червня 12:00
"Слуги народу" злякалися громади і терміново перенесли місце візиту

Верхівка “Слуги народу”, яка прибула до Дніпра презентувати свій штаб, настільки злякалася громади та активістів, що ховаючись за спинами поліції, вирішила "явити себе світу" на Алеї Героїв (поближче до своїх посіпак з облради та ДніпроОДА). Така інформація з’явилася на Телеграм-каналі “Mediaprostir”, передає Дніпроград.

“Слуги капітуляції настільки бояться громадян та журналістів, які вийшли на акцію, аби задати актуальні питання, що в останній момент змінили музей АТО на Алею героїв. Тут вони в своїй "ламповій" атмосфері з кишеньковими ЗМІ, і абсолютно без представників громади, до якої вони приїхали - презентували усе, для чого приїхали. Влада, яка боїться своїх громадян - явила себе. І така влада надовго не затримається! Сьогодні активні мешканці Січеславщини перемогли, бо вони змусили зелених слуг показати, ким вони є насправді”, - йдеться у дописі.

Таку зміну рішень прокоментував координатор Руху опору капітуляції в Дніпрі, народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко.

"Перелякані керівники парламентської фракції, партії та обл.організації «слуг народу» відмінили відвідини до музею АТО, перенесли прес-конференцію і взагалі змінили весь графік візиту до Дніпра - аби лише не перетнутися з громадськістю і не відповідати на гострі питання про висування в мери українофоба Бужанського, капітуляцію та співпрацю з Москвою", - зазначив політик.

Він також додав, що в той же час під ОДА, де за оперативною інформацією зараз перебуває делегація сановних слуг, посилені заходи безпеки і конспірації.

"Втекли і заховались як щури. Ще трохи - і по звичній команді «шухер» перейдуть на нелегальний стан", - зауважив Денисенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...