App Store Google Play

"Слуги народу" злякалися громади і терміново перенесли місце візиту

22 Червня 12:00
"Слуги народу" злякалися громади і терміново перенесли місце візиту

Верхівка “Слуги народу”, яка прибула до Дніпра презентувати свій штаб, настільки злякалася громади та активістів, що ховаючись за спинами поліції, вирішила "явити себе світу" на Алеї Героїв (поближче до своїх посіпак з облради та ДніпроОДА). Така інформація з’явилася на Телеграм-каналі “Mediaprostir”, передає Дніпроград.

“Слуги капітуляції настільки бояться громадян та журналістів, які вийшли на акцію, аби задати актуальні питання, що в останній момент змінили музей АТО на Алею героїв. Тут вони в своїй "ламповій" атмосфері з кишеньковими ЗМІ, і абсолютно без представників громади, до якої вони приїхали - презентували усе, для чого приїхали. Влада, яка боїться своїх громадян - явила себе. І така влада надовго не затримається! Сьогодні активні мешканці Січеславщини перемогли, бо вони змусили зелених слуг показати, ким вони є насправді”, - йдеться у дописі.

Таку зміну рішень прокоментував координатор Руху опору капітуляції в Дніпрі, народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко.

"Перелякані керівники парламентської фракції, партії та обл.організації «слуг народу» відмінили відвідини до музею АТО, перенесли прес-конференцію і взагалі змінили весь графік візиту до Дніпра - аби лише не перетнутися з громадськістю і не відповідати на гострі питання про висування в мери українофоба Бужанського, капітуляцію та співпрацю з Москвою", - зазначив політик.

Він також додав, що в той же час під ОДА, де за оперативною інформацією зараз перебуває делегація сановних слуг, посилені заходи безпеки і конспірації.

"Втекли і заховались як щури. Ще трохи - і по звичній команді «шухер» перейдуть на нелегальний стан", - зауважив Денисенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...