App Store Google Play

"Слуги народу" злякалися громади і терміново перенесли місце візиту

22.06.2020 12:00
"Слуги народу" злякалися громади і терміново перенесли місце візиту

Верхівка “Слуги народу”, яка прибула до Дніпра презентувати свій штаб, настільки злякалася громади та активістів, що ховаючись за спинами поліції, вирішила "явити себе світу" на Алеї Героїв (поближче до своїх посіпак з облради та ДніпроОДА). Така інформація з’явилася на Телеграм-каналі “Mediaprostir”, передає Дніпроград.

“Слуги капітуляції настільки бояться громадян та журналістів, які вийшли на акцію, аби задати актуальні питання, що в останній момент змінили музей АТО на Алею героїв. Тут вони в своїй "ламповій" атмосфері з кишеньковими ЗМІ, і абсолютно без представників громади, до якої вони приїхали - презентували усе, для чого приїхали. Влада, яка боїться своїх громадян - явила себе. І така влада надовго не затримається! Сьогодні активні мешканці Січеславщини перемогли, бо вони змусили зелених слуг показати, ким вони є насправді”, - йдеться у дописі.

Таку зміну рішень прокоментував координатор Руху опору капітуляції в Дніпрі, народний депутат восьмого скликання Андрій Денисенко.

"Перелякані керівники парламентської фракції, партії та обл.організації «слуг народу» відмінили відвідини до музею АТО, перенесли прес-конференцію і взагалі змінили весь графік візиту до Дніпра - аби лише не перетнутися з громадськістю і не відповідати на гострі питання про висування в мери українофоба Бужанського, капітуляцію та співпрацю з Москвою", - зазначив політик.

Він також додав, що в той же час під ОДА, де за оперативною інформацією зараз перебуває делегація сановних слуг, посилені заходи безпеки і конспірації.

"Втекли і заховались як щури. Ще трохи - і по звичній команді «шухер» перейдуть на нелегальний стан", - зауважив Денисенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...